سامانه الکترونیکی بین پلیس و دستگاه قضا
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  سه‌شنبه 05 مرداد 1400
کد خبر : ۸۱۹۱۲۷
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۲
دادستان تهران گفت: راه‌اندازی سامانه الکترونیکی بین پلیس و دستگاه قضا موجب خدمت بهتر و کاهش هزینه‌ها می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
آقای علی القاصی مهر در همایش هم اندیشی پلیس و دستگاه قضا با اشاره به راه‌اندازی سامانه الکترونیکی بین پلیس پایتخت و دادسرا‌ها اظهار کرد: هدف از ایجاد سامانه الکترونیکی بین دادسرا‌ها و پلیس تهران در راستای تکریم و ارائه خدمت بهتر و سریعتر به مردم است.
القاصی مهر با اشاره به اینکه ما در شرایط ویژه و برهه خاص از تاریخ سیاسی کشورمان هستیم، بیان کرد: امروز دشمنان ما و در راس آن آمریکا و اسرائیل و عناصر غربگرای داخلیشان، همه توان خود را به میدان آورده اند تا مردم را از حضور در صحنه ناامید کنند.
وی افزود: دشمن تلاش دارد که حضور مردم در پای صندوق‌های رای کمرنگ شود چرا که دشمن از این امر هراس دارد و بسیار نگران است.
دادستان تهران با اشاره به اینکه نظام و حکومت ما در اوج عزت و سربلندی است، تصریح کرد: هیچ نظامی در دنیا همانند نظام مقدس جمهوری اسلامی متکی به خواست و اراده مردم نیست.
وی با اشاره به اینکه ما به نام دین به مردم خدمت می‌کنیم، افزود: تجلی رفتار ما به نام دین تمام می‌شود، این مسئولیت بسیار سنگینی است؛ چرا که اگر اشکالی در رفتار عملی و سازمانی ما دیده شود به نام دین تمام می‌شود، از این رو باید دقت لازم را در خدمت صادقانه به مردم داشته باشیم.
القاصی مهر با اشاره به اینکه رویکرد نیروی انتظامی و دستگاه قضا همراهی، مدارا و دلجویی از مردم است، بیان داشت:  ایجاد این سامانه الکترونیکی با همت سردار رحیمی و کمک و همراهی وی در حال انجام است.
وی با اشاره به اینکه قوه قضاییه بیشترین ارتباط کاری خود را با پلیس دارد، بیان داشت: راه اندازی سامانه الکترونیکی بین پلیس و دستگاه قضا موجب خدمت بهتر و کاهش هزینه‌ها و جلوگیری از برخی آسیب‌ها خواهد شد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °