هرج و مرج در کنست
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  چهارشنبه 13 مرداد 1400
کد خبر : ۸۱۹۱۳۴
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۰
برخی از اعضای کنست رژیم صهیونیستی با اعتراض به نفتالی بنت، سخنان او را پیش از مراسم رای اعتماد به دولت ائتلافی بنت - لاپید قطع کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 منابع رسانه‌ای گزارش می‌دهند، حالت هرج و مرج کنست رژیم صهیونیستی را فرا گرفته است و در این میان شماری از نمایندگان موافق و مخالف هنگام سخنرانی نفتالی بنت فریاد می‌زنند و یکدیگر را متهم می‌کنند.
رئیس کنست رژیم صهیونیستی نیز شماری از نمایندگان حزب صهیونیست دینی را به سبب تحریم بنت از سالن اخراج کرد.
نفتالی بنت که مأمور تشکیل کابینه جدید رژیم صهیونیستی شده است در جلسه رأی گیری برای کابینه اش در پارلمان این رژیم گفت: "ما در برابر چالشی هستیم که به روشنی در میان اسرائیلی‌ها دیده می‌شود و این چالش نیز دو دستگی است که الان در داخل کنست نیز دیده می‌شود. اسرائیل به سبب این اختلافات و دو دستگی فاقد بودجه است. "
همزمان با سخنان نفتالی بنت در کنست رژیم صهیونیستی، اعضای نزدیک به بنیامین نتانیاهو خطاب به بنت فریاد زدند: "زشت، حیله گر، دروغگو".

«یائیر لاپید» دوم ژوئن موفق شد با «بنی گانتز» رهبر ائتلاف «آبی‌-سفید» برای تشکیل کابینه به توافق برسد، در این توافق مقرر شد که ابتدا نفتالی بنت تا سپتامبر ۲۰۲۳ نخست‌وزیر شود و پس از آن لاپید تا نوامبر ۲۰۲۵ این سمت را به عهده بگیرد. از این رو نخست‌وزیری ۱۲ ساله «بنیامین نتانیاهو» احتمالا به پایان خواهد رسید.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °