تصور غلطی است که رییس جمهوری دانای کل باشد
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  سه‌شنبه 05 مرداد 1400
کد خبر : ۸۱۹۲۳۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۶
قاضی‌زاده هاشمی؛
نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: به غلط تصور شده که رییس جمهوری باید دانای کل و خودش طراح سناریو‌های اجرایی باشد و جمهور از منظومه فکری کسانی که با او کار می‌کنند، شناخته می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
  "سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی" در ادامه برنامه‌های تبلیغاتی خود امروز(دوشنبه)، گفت: به غلط تصور شده که رییس جمهوری باید دانای کل و خودش طراح سناریو‌های اجرایی باشد. جمهور از منظومه فکری کسانی که با او کار می‌کنند، شناخته می‌شود.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری درباره برنامه‌اش برای تقویت پول ملی، افزود: ریال خلاف آن چیزی که تاکنون انجام شده باید ناموس دولت باشد. حفظ ارزش ریال نیاز به ساماندهی حکمرانی دارد. الان متاسفانه یک سامانه و یا مسوول مشخصی که ارزش پول ملی مربوط باشد، نداریم.

قاضی‌زاده هاشمی افزود: مجموعه مولفه‌هایی که باعث خلق پول و ایجاد تورم است، در جا‌های مختلف در حال سازماندهی است و عملا هیچ جایگاهی حتی بانک مرکزی هم پاسخگو نیست.

وی با اشاره به اینکه برای کنترل ارزش پول ملی حتی نمی‌شود به بانک مرکزی مراجعه کرد، گفت: عملکرد بانک مرکزی که به تنهایی می‌تواند به کنترل جریانی که باعث تضعیف ارزش پول ملی می‌شود، منفی است.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری درباره ارزش پول ملی افزود: به اصلاح سیاست‌های مالی و پولی کشور و همچنین تقویت تولید و هدایت نقدینگی در کشور نیاز داریم.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °