رضایی: در سال نخست ۵ درصد از نرخ تورم کشور را کاهش می‌دهم
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  پنجشنبه 14 مرداد 1400
کد خبر : ۸۱۹۲۳۳
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۸
محسن رضایی میر قائد نامزد انتخابات ریاست جمهوری با حضور در برنامه آگاهانه شبکه خبر به تشریح برنامه‌های خود در صورت پیروزی در انتخابات پرداخت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 آقای رضایی گفت: درصورت پیروزی در انتخابات دولت من ترکیبی از جوان گرایی و تجربه گرایی خواهد بود، بطوری که ترکیبی از جوانان ۳۵ تا ۴۵ ساله همراه با گروهی از افراد با تجربه خواهد بود که قصد داریم تجارب نسل اول و دوم را به نسل سوم و چهارم منتقل کنیم.
 
 
 
 رضایی: عامل اصلی گرانی و گرانفروشی دولت است
نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: دولت به محض بروز کسری در بودجه دست در جیب مردم می‌کند و این کار را یا از طریق بورس انجام می‌دهد و یا از طریق استقراض از بانک مرکزی.
وی ادامه داد: من دست دولت را از دخالت در این امور قطع می‌کنم بصورتی که با راه انداختن تولید ملی و افزایش آن دولت بتواند در آمد کافی داشته باشد.
 
 
 
 
 
رضایی: در حال حاضر ۷۰ درصد کشور غیر مولد و بیکار است
آقای رضایی نرخ بیکاری در کشور را فراتر از آمار‌های اعلام شده عنوان کرد و گفت: ما با استفاده از تمامی ظرفیت‌های موجود و اعم از بانوان، اقوام و جوانان تلاش خواهیم کرد ریشه بیکاری در کشور خشک شود.

 

یکی از جهش‌های اقتصادی در دولت من مسئله مسکن خواهد بود
آقای رضایی ادامه داد: در حال حاضر کاهش تولید مسکن وکاهش منابع در این حوزه باعث گران شدن مسکن شده است
وی افزود: ما تولید مسکن در کشور را از طریق اتصال با بازار سرمایه و همچنین اتصال با بانک‌ها افزایش خواهیم داد بگونه‌ای که هر فرد با آورده ۱۰ درصدی بتواند ۹۰ درصد تسهیلات مسکن از بانک‌ها با باز پرداخت ۴۰ تا ۵۰ ساله دریافت کند.
 
 
ویدئوی کامل این برنامه در ادامه قابل مشاهده است:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۳۱.۵۱°    ۳۱.۹۹°