مردم به سختی زندگی می کنند
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  چهارشنبه 13 مرداد 1400
کد خبر : ۸۱۹۲۵۸
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۴۲
نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: مردم به سختی زندگی می‌کنند، ولی نجابت به خرج می‌دهند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
"محسن مهرعلیزاده" در تشریح برنامه‌های تبلیغی و انتخاباتی خود درباره سه محور فساد، تورم و مالیات با گفتگوی ۲۲:۴۵ دقیقه شبکه ۲ به بحث و گفتگو نشست.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: برنامه‌های انتخاباتی باید برپایه علمی بنا شده باشد تا به نتیجه مطلوب برسد.

محسن مهرعلیزاده افزود: مردم به سختی زندگی می‌کنند، ولی نجابت به خرج می‌دهند. امیدوارم کسانی که مثل من برناه می‌دهند، راهکار‌هایی داشته باشند که مردم را از این وضعیت اسفناک اقتصادی نجات دهند.

مهرعلیزاده از برنامه اقتصادی - اجتماعی خود گفت و افزود: این برنامه پیش از این در برنامه‌های اقتصادی آلمان اجرا شده است.
 
نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: مشکلات کشور راهکار دارد. مردم باغیرت و جوانان باهوش و تحصیلکرده‌ای داریم که سرمایه کشور هستند.

مهرعلیزاده افزود: در مناظره‌ها مجالی برای تبیین برنامه‌های نامزد‌ها نبود. برنامه باید مبتنی بر پایه علمی و تجربی باشد. سوشیال مارکت اکونومی، برنامه‌ای است که اقتصاد آلمان را بعد از جنگ جهانی دوم به جایی رسانده که در هر سال ۱۶۵۰ میلیارد یورو صادرات دارد.

او گفت: علاوه بر داشتن برنامه، اجرای برنامه نیز باید صحیح باشد. فساد اقتصادی اشکال مختلفی دارد که دادن یا ندادن مجوز‌ها گونه‌ای از آن است. گاهی برای برخی فعالیت‌ها اساسا نیازی به مجوز نیست، اما دولت در پائین‌ترین سطوح نیز خود را دخیل می‌کند که حتی برای خود دولت نیز هزینه ساز است.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: اینکه بخواهیم با قیمت ارز بازی کنیم و آن را در اختیار عده‌ای بگذاریم، منشاء فساد است.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: قیمت ارز باید یکسان باشد و به مردم، از روش‌های دیگری کمک شود.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °