ارسال تعرفه‌های انتخاباتی به استانها
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  جمعه 26 شهريور 1400
کد خبر : ۸۱۹۲۹۱
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۷
وزیر کشور گفت: دستگاه‌های احراز هویت و همچنین تعرفه‌ها به همه استان‌ها ارسال شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 "عبدالرضا رحمانی فضلی" در حاشیه نشست با استانداران در جمع خبرنگاران با اشاره به نگرانی از کاستی در حوزه تبلیغات انتخابات گفت: مدارس، دانشگاه‌ها و مساجد تقریبا تعطیل است، متاسفانه نامزد‌های انتخابات و طرفداران و احزاب این دوره حتی در خیلی استان‌ها ستاد تشکیل ندادند و وقتی ستاد نباشد، تجمعات و میتینگ نیست و همه این‌ها دست به دست هم داد در کنار یک رقابت تقریبا ضعیف ما مواجه با شرایطی هستیم که صدا و سیما، رسانه‌ها، استانداران و مردم در عمل جبران کنند.

وزیر کشور افزود: ما در انتخابات امر مهم انتقال قدرت و انتقال مسئولیت از فردی به فرد دیگر داریم، اما آثار سیاسی، بین‌المللی و اجتماعی داخلی و حتی آثار امنیتی به نحوه حضور و مشارکت مردم بستگی دارد.

وی بیان کرد: رسانه‌های مختلف در دنیا، تحلیل می‌کنند و بر اساس آن تحلیل، اقدام می‌کنند. علی‌رغم همه این کاستی‌ها باید ثابت کنیم که مهیا و آماده هستیم و مشارکت را با یک نگاه ملی، فراجناحی و شخصیتی انجام دهیم.

رحمانی فضلی تصریح کرد: تاکنون هیچ مشکل و معضل امنیتی برای برگزاری انتخابات وجود نداشته است و رصد مستمر انجام می‌شود.

وزیر کشور با بیان اینکه دستگاه‌های احراز هویت و همچنین تعرفه‌ها به همه استان‌ها ارسال شده است، گفت: یکی از نگرانی‌هایی که بنده همواره نسبت به این موضوع داشته‌ام، این است که تعرفه‌ها به اندازه باشد. البته در این ۸ سالی که ما انتخابات را اجرا کردیم، هیچ‌گاه و در هیچ شعبه‌ای کمبود تعرفه نداشتیم.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °