سالانه ۳۰۰ هزار واحد مسکن حمایتی می‌سازم
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  سه‌شنبه 12 مرداد 1400
کد خبر : ۸۱۹۳۳۱
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۰
یکی از نامزدهای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: به دنبال این هستیم سالانه ۳۰۰ هزار واحد مسکن حمایتی بسازیم که ۱۵۰ هزار مسکن برای زوج‌های جوان و ۱۵۰ هزار مسکن هم برای محرومین است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
  علیرضا زاکانی که امروز (دوشنبه) در جلسه پرسش و پاسخ نمایندگان تشکل‌های دانشجویی، در دانشکده فنی دانشگاه تهران حضور یافته بود، با انتقاد از روش اداره کشور به سبک شاه سلطان حسینی، گفت: اصلا (دولتمردان) توجه نمی‌کنند مملکت به چه چیزی نیاز دارد.

وی در ادامه درباره برنامه اش برای سامان دادن به بازار مسکن گفت: علاوه بر تکلیف ساخت سالانه ۴ میلیون مسکنی که مجلس بر عهده دولت گذاشته به دنبال این هستیم سالانه ۳۰۰ هزار واحد مسکن حمایتی بسازیم که ۱۵۰ هزار مسکن برای زوج‌های جوان و ۱۵۰ هزار مسکن هم برای محرومین است.

این نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به اینکه سالانه حدود ۲۰۰ هزارمیلیارد تومان فرارمالیاتی در کشور داریم، گفت: دولت می‌تواند ظرف ۳ تا ۶ ماه زیرساخت‌ها را فراهم کند که فرار مالیاتی نباشد و این درآمد مالیاتی را برای استفاده مردم هزینه کند.

وی در ادامه با اشاره به موضوع آزادی‌های مدنی، گفت: ما به شدت معتقد هستیم که آزادی‌های مدنی باید در جامعه افزایش پیدا کند.

زاکانی افزود: بزرگترین آزادی مدنی این است که کسی جلوی مسئولی بایستد، نقد کند و پایش نلرزد.
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °