انتخابات بهترین فرصت برای تغییر
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  چهارشنبه 06 مرداد 1400
کد خبر : ۸۱۹۴۲۳
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۷
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مشارکت در انتخابات فرصتی است که مردم ما از طریق قانون اساسی در اختیار دارند و این مهمترین فرصت برای تغییر پنجره تنفسی مدیریتی در کشور است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 "محمدباقر قالیباف" در آستانه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شورا‌های اسلامی شهر و روستا در جمع خبرنگاران گفت: مشارکت در انتخابات فرصتی است که مردم ما از طریق قانون اساسی در اختیار دارند و این مهمترین فرصت برای تغییر پنجره تنفسی مدیریتی در کشور است.

رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: امروز ما شاهدیم که در کشور به علت ناکارآمدی‌ها و ضعف مدیریت، بسیاری از مشکلات روی زمین مانده و حل نشده است.

وی بیان کرد: گرانی، تورم و مشکل اشتغال از موضوعاتی است که مردم از آنها چه در شهر‌ها و چه در روستا‌ها هر کدام به نوعی رنج می‌برند. اینجا حق با مردم ماست و ما حق را به آنها می‌دهیم.

قالیباف گفت: آنها حق دارند که مطالبه‌گری کنند، ولی اگر ما بخواهیم بر این مشکلات فائق شویم هیچ راهی جز این نداریم که مشارکت جدی در انتخابات داشته باشیم و با یک انتخاب درست و صحیح به این نابسامانی‌ها پایان دهیم.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بنده به عنوان یک خدمتگزار و نماینده مردم عرض می‌کنم کشور ما این ظرفیت را برای حل مشکلاتش دارد و من بار‌ها و بیش از دو دهه است که مرتب این موضوع را عرض کرده‌ام که این مشکلات از ضعف مدیریت ماست و با مشارکت و انتخاب درست حل می‌شود.

وی افزود: من قول می‌دهم ان‌شاءالله با حضور شما در پای صندوق‌های رأی و انتخاب درست، ما هم به عنوان نمایندگان شما در مجلس شورای اسلامی خود را مکلف و موظف می‌کنیم که خواسته‌های شما را در دولت آینده پیگیری کنیم و آنها را تحقق بخشیم.

قالیباف اضافه کرد: امیدوارم روز جمعه همه در کنار هم برای آینده ایران عزیز و سربلند و برای فرزندان خودمان پا به میدان بگذاریم و از خدا بخواهیم و تلاش کنیم که بر این مشکلات فائق آییم.

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مطمئنم همیشه مردم ایران چاره ساز بوده‌اند و حتماً این افتخار بزرگ را یک بار دیگر در کشورمان رقم خواهند زد.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °