مقدمات برگزاری انتخابات ایران در جمهوری آذربایجان آماده است
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  دوشنبه 11 مرداد 1400
کد خبر : ۸۱۹۴۹۷
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۲
سفیر جمهوری اسلامی ایران در جمهوری آذربایجان گفت: در حوزه انتخاباتی جمهوری آذربایجان، همه تمهیدات لازم برای برگزاری یک انتخابات خوب و پرشور را آماده کرده ایم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
   "سید عباس موسوی " گفت: در حوزه انتخاباتی جمهوری آذربایجان، همه تمهیدات لازم برای برگزاری یک انتخابات خوب و پرشور را آماده کرده ایم.

موسوی افزود: در حوزه انتخاباتی جمهوری آذربایجان، شهروندان ایرانی می‌توانند در باکو و جمهوری خودمختار نخجوان، پای صندوق‌ها حاضر شوند و به نامزد مورد نظر خود رای دهند.

سفیر کشورمان افزود: این انتخابات در باکو در مدرسه ایرانیان مقیم پایتخت جمهوری آذربایجان و در نخجوان نیز در محل سرکنسولگری ایران برگزار خواهد شد.

موسوی گفت: کلیه عوامل اجرایی و نظارتی و نیز عوامل سر صندوق‌های این انتخابات تعیین شده اند و جلسات متعددی در این زمینه برگزار کرده ایم و در فضای مجازی نیز سعی کردیم تا از هموطنان دعوت کنیم در این روز پرشکوه ۲۸ خرداد حاضر باشند و ما نیز اقدامات لازم را در این راستا انجام دادیم.

سفیر کشورمان افزود: این انتخابات را با رعایت همه پروتکل‌های بهداشتی به صورت منظم، دقیق و به نحو احسن و با حضور هموطنان عزیز برگزار خواهیم کرد و منتظر قدوم مبارک ان‌ها در این انتخابات هستیم.

" سید احمد حسینی " سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در جمهوری خودمختار نخجوان نیز اعلام کرد، برای برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در نخجوان، با رعایت دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی، آمادگی کامل داریم.
 
سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری۱۴۰۰ همزمان با ایران فردا(جمعه) در ۱۳۳ کشور با ۲۳۴ صندوق اخذ رای در ۵ قاره برگزار خواهد شد. در ۳ کشور کانادا (عدم موافقت دولت آن کشور)، یمن (محاصره) و سنگاپور (کرونا) صندوق نخواهیم داشت. بنا شد در نزدیک‌ترین شهر به کانادا در خاک آمریکا شعبه‌ای برای هموطنان ایرانی تعبیه شود تا رای خود را در صندوق بیندازند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °