رهبر انقلاب آراء خود را به صندوق انداختند
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  پنجشنبه 14 مرداد 1400
کد خبر : ۸۱۹۵۲۳
تاریخ انتشار : جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۵
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در اولین دقایق آغاز رأی‌گیری آراء خود را به صندوق انداختند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در اولین دقایق آغاز رأی‌گیری «سیزدهمین دوره‌ی انتخابات ریاست جمهوری»، «ششمین دوره‌ی انتخابات شورا‌های اسلامی شهر و روستا»، «انتخابات میان دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری» و «انتخابات میان دوره‌ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی» با حضور در محل صندوق سیار ۱۱۰ در حسینیه‌ی امام خمینی (رحمه‌الله)، آراء خود را به صندوق انداختند.
 
رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کردند: یک رأی هم مهم و قطعا دارای اهمیت است و همین یک رأی‌هاست که آرای میلیونی را تشکیل می‌دهد.
حضرت آیت الله خامنه‌ای افزودند: اینکه ما دعوت می‌کنیم مکرر مردم را به حضور در انتخابات این اول اثرش به خود مردم برمیگردد. البته با حضور مردم کشور و جمهوری اسلامی هم امتیازات بزرگی در عرصه بین‌المللی به دست می‌آورد.
رهبر انقلاب اسلامی تصریح کردند: بیایید تشخیص دهید انتخاب کنید و رأی دهید. این چیزی است که برای آینده کشور و آینده مردم دارای اهمیت است.
ایشان تاکید کردند: یک رأی هم مهم است و قطعا دارای اهمیت است و همین یک رأی‌هاست که آرای میلیونی را تشکیل میدهد. با نیت خدایی وارد شوید و این کار را انجام دهید.
حضرت آیت الله خامنه‌ای همچنین گفتند: توصیه من است که این کار مهم را زودتر انجام دهید. هرچه زودتر این تکلیف را انجام دهید بهتر است. امیدواریم خدا به آرای شما برکت دهد و بتوانید آینده خوبی را برای ملت تهیه ببینید. امیدواریم به برکت علی بن موسی الرضا امروز برای ملت ایران یک جشن باشد و ملت از این انتخابات خیر خواهد دید.
 


رهبر انقلاب: اینکه من اول وقت را برای رای دادن انتخاب می‌کنم، بخاطر این است که کار درست و نیک را باید هر چه زودتر انجام بدهیم؛ مثل نماز اول وقت. ۸۵/۹/۲۴
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۸.۵۹°    ۳۱.۷۹°