وزیر آموزش و پرورش رای خود را به صندوق انداخت
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  دوشنبه 11 مرداد 1400
کد خبر : ۸۱۹۵۵۲
تاریخ انتشار : جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۶
آقای حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش در شعبه اخذ رأی سیار مستقر در وزارت کشور رای خود را به صندوق انداخت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
پیش از وزیر آموزش و پرورش رئیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی هم با حضور در شعبه اخذ رأی در وزارت کشور رأی خود را به صندوق انداخت.
 
 
 
وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی هم پس از انداختن رای خود به صندوق گفت: صندوق رأی و ساز و کار انتخابات نماد جمهوریت و ماحصل افزون بر یک قرن تلاش و مبارزه و خواست عمومی ایرانیان است.

آقای دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با حضور در حوزه انتخابیه دبیرستان دخترانه فرزانگان ایوانک گل افشان جنوبی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری و همچنین انتخابات شورا‌های اسلامی شهر و روستا و میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری شرکت و رأی خود را به صندوق انداخت.

آقای دکتر نمکی با بیان اینکه صندوق رأی و ساز و کار انتخابات نماد جمهوریت و ماحصل افزون بر یک قرن تلاش و مبارزه و خواست عمومی ایرانیان است، گفت: مشارکت در انتخابات، علاوه بر وظیفه و مسؤولیت شرعی و قانونی، احترام به این خواست تاریخی ملت بزرگ ایران و همه مجاهدت‌ها و خون‌هایی است که برای برقراری نظام جمهوری اسلامی و حفظ آن تا به امروز نثار شده است.

وی ادامه داد: مردم عزیز ایران صرف نظر از گرایش‌های سیاسی و مواضع و سلایق مختلف، در این انتخابات حضور و مشارکت پرشور و آگاهانه‌ای داشته باشند.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °