قالیباف آراء خود را به صندوق انداخت
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  شنبه 09 مرداد 1400
کد خبر : ۸۱۹۵۵۶
تاریخ انتشار : جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۵
رئیس مجلس شورای اسلامی در منطقه ۱۷ تهران، رای خود را به صندوق انداخت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
رئیس مجلس شورای اسلامی با حضور در مسجد جامع ابوذر واقع در خیابان ابوذر منطقه ۱۷ تهران، رای خود را به صندوق انداخت.

انتخابات فرصت تغییر تنفسی مدیریت کشور
رئیس مجلس شورای اسلامی انتخابات را مهمترین سرمایه سیاسی اجتماعی کشور دانست و گفت: بی تردید حضور مردم در انتخابات در امنیت پایدار و اقتدار کشور تاثیر بسزایی دارد.
آقای قالیباف در حاشیه حضور در محل اخذ رای در مسجد جامع ابوذر در جمع خبرنگاران، انتخابات را فرصت تغییر تنفسی مدیریت کشور چه در سطح ملی و چه در سطح محلی عنوان کرد و گفت: اگرچه ممکن است از ناکارآمدی‌ها و مشکلات گلایه مندی‌هایی باشد که به حق است، اما این انتخابات است که می‌تواند مقدمه‌ای برای حل و فصل مشکلات باشد در عین حال فرد موفق در انتخابات باید به وعده‌هایی که در ایام تبلیغات داده است عمل کند.
وی با بیان این که مردم ما با مجاهدات و تلاش توانستند جمهوریت و اسلامیت نظام را حفظ کنند افزود: صندوق‌های رای مهمترین سرمایه سیاسی و اجتماعی کشور است به خصوص شورا‌های شهر که در سطح محلی و رئیس جمهور که در سطح ملی به مردم خدمت می‌کند.
آقای قالیباف گفت: انتخابات فرصت بزرگی برای مردم برای تغییر در چهره مدیریتی کشور خواهد بود.
وی با بیان این که مردم وظیفه دارند انتخاب دقیقی انجام دهند افزود: این انتخاب باعث می‌شود که چهار سال اداره کشور در سطح ملی و محلی به نمایندگان آن‌ها واگذار شود و البته ما نیز به عنوان نمایندگان مردم وظیفه داریم بر خواسته‌های مردم و برنامه‌های نامزد‌ها نظارت و آن را پیگیری کنیم.
رئیس مجلس با بیان این که امیدواریم انشاء الله دولت آینده با همکاری دو قوه دیگر رضایت مردم را با اولویت حل مسائل اقتصادی برطرف کند گفت: راه چاره قهر با صندوق‌های رای نیست بلکه حضور گسترده با انتخاب خوب است تا در حوزه مدیریتی تحولی صورت بگیرد.
آقای قالیباف گفت: ریشه اصلی مشکلات کشور ناکارآمدی در عرصه مدیریت و نه نبود امکانات و اعتبارات است و بنده معتقدم با تلاش و مدیریت صحیح و طی یک برنامه پنج ساله می‌توان ثبات اقتصادی را به کشور برگرداند.
برچسب ها: قالیباف ، رای ، مسجد ابوذر
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °