پیام تبریک اعضای کابینه دولت دوازدهم به رئیس جمهور منتخب
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  دوشنبه 11 مرداد 1400
کد خبر : ۸۱۹۸۳۴
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۲
برخی از اعضای کابینه دولت دوازدهم در پیام‌های جداگانه‌ای به حجت‌الاسلام رئیسی به عنوان رئیس جمهور منتخب تبریک گفتند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 اعضای کابینه دولت دوازدهم در پیام‌های جداگانه‌ای، پیروزی حجت‌الاسلام رئیسی در انتخابات را به رئیس جمهور منتخب  تبریک گفتند:

 

پیام تبریک کابینه دولت دوازدهم به رئیس جمهور منتخب

متن پیام تبریک حاجی میرزایی، وزیر آموزش و پرورش به رئیس جمهور منتخب:

«برادر گرانقدر حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی
رئیس محترم جمهور منتخب
با سلام احترام؛

بار دیگر گاهشمار جمهوری اسلامی ایران به وزش نسیم مردم سالاری دینی، ورق خورد و دگر بار، رأی اولی های عزیز همگام با ملّت فهیم ایران با حضور زنده و ارزنده خود در عرصه ی سرنوشت آفرین انتخابات، صفحه پرافتخار دیگری بر دیوان پُربرگ و بار نظام اسلامی افزود.

این جانب به عنوان خادم مردم آگاه و آزاد ایران در دستگاه عظیم تعلیم و تربیت، مسرورانه این رخداد خطیر را که بی گمان مرضی خدا، شادی شهدا و امام شهدا و یأس و ناامیدی بدخواهان ایران اسلامی را به ارمغان دارد، به رهبر معظّم انقلاب و یکایک ایرانیان ایمانی، به ویژه جناب عالی که منتخب ملّت هستید، تبریک و تهنیت می گویم.

امید که در سایه سار الطاف الهی و با بهره مندی جامع و جاذب از استعدادهای این سرزمین مستعد، شاهد آفرینش زمینه پویایی و پایایی بیش از پیش میهن اسلامی خویش در دولت شما باشیم.»

 

پیام تبریک کابینه دولت دوازدهم به رئیس جمهور منتخب

پیام‌ تبریک محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه به حجت‌الاسلام رئیسی:

«حضرت حجت‌الاسلام و المسلمین جناب آقای رئیسی (دامت برکاته)

 انتخاب حضرتعالی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از سوی ملت عزیز و شریف کشورمان را تبریک می‌گویم. صمیمانه امیدوارم که با استفاده از تمامی ظرفیت‌های عظیم کشور، آینده روشنی را برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران رقم بزنید تا با مدیریتی خردمندانه و همدلانه با دیگر قوا شاهد توسعه و پیشرفت روزافزون کشور عزیزمان ذیل الطاف حضرت حق باشیم.
سازمان برنامه و بودجه کشور همچون دیگر ارکان دولت دوازدهم اعلام می دارد که آمادگی لازم برای انتقال تجارب و مقدمات و شرایط انتقال بار امانت به دولت سیزدهم را معمول خواهد داشت.
توفیق و سربلندی آن‌ مقام را از خداوند متعال مسالت می‌نمائیم.

محمدباقر نوبخت
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور»

پیام تبریک وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به دکتر رئیسی

«برادر بزرگوار جناب آقای آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی

انتخاب شایسته جنابعالی به عنوان رئیس جمهوری ایران اسلامی را تبریک و تهنیت می‌گویم.

ملت بزرگ ایران در ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ بار دیگر از آزمون همدلی و همراهی سربلند بیرون آمدند و با بصیرت و اقتداری که شایسته آنان است در برابر هرگونه دستیازی بیگانگان ایستادگی کردند و اراده سیاسی و مردم سالارانه خویش را به منصه ظهور رساندند.

بی‌تردید مردم آگاه این سرزمین حماسه پرور در سایه اتحاد و همبستگی، در تمام برهه‌های حساس، بهترین رویدادها را رقم زده‌اند و با انتخابی اصلح، در ترسیم آینده خود نقش آفرینی کرده‌اند.»

 

پیام تبریک کابینه دولت دوازدهم به رئیس جمهور منتخب

متن پیام تبریک بیژن زنگنه، وزیر نفت به رئیس‎جمهور منتخب:

«حضرت حجت‌الاسلام و المسلمین، جناب آقای دکتر سید ابراهیم رئیسی
رئیس‌جمهور منتخب مردم ایران

با سلام و احترام
بدینوسیله موفقیت جنابعالی را در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی تبریک عرض می‌نمایم.

از خداوند متعال برای جنابعالی در ایفای این مسئولیت سنگین، موفقیت و برای ملت شریف و ایران عزیز سربلندی مسئلت دارم.»

 

پیام تبریک کابینه دولت دوازدهم به رئیس جمهور منتخب

پیام تبریک امیر حاتمی، وزیر دفاع به حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی:

«حماسه پر شکوه و به یادماندنی ۲۸ خرداد ۱۴۰۰و مشارکت پرشور و آگاهانه ملت ایران برگ زرین دیگری بر دفتر قطور و پر افتخار انقلاب اسلامی رقم زد و بی شک کشور با موفقیت در این امتحان و آوردگاه بزرگ ملی از گزند حوادث و دشمنی های بین المللی و توطئه های نظام استکبار، مصون و محفوظ باقی خواهد ماند.

اینجانب و همه مدیران، دانشمندان و متخصصین وزارت دفاع با تبریک صمیمانه این حماسه پر افتخار به رهبر عظیم الشان انقلاب و مردم سرافراز میهن اسلامی ، کسب رای اعتماد از ملت شریف ایران در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ایام مقارن و متبرک با دهه کرامت و میلاد مسعود حضرت ثامن الحجج (ع) را به جنابعالی تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

بی تردید این مشارکت باشکوه نتیجه هدایت ها و رهنمود های داهیانه و حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) و دانایی و بصیرت ژرف ملت شریف ایران نسبت به نقش محوری خود در تعیین سرنوشت و عرصه سیاسی کشور است که برگرفته از آموزه ها و تاکیدات بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی می باشد.»

 

پیام تبریک کابینه دولت دوازدهم به رئیس جمهور منتخب

پیام تبریک محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی به حجت‌الاسلام رئیسی

«در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری، دشمن فاصله گرفتن مردم از نظام جمهوری اسلامی ایران را نشانه گرفته بود که با عمل صالح ملت بزرگ ایران اسلامی با لبیک مومنانه به فرمان مقام معظم رهبری با انجام دادن کار بر خلاف نظر دشمنان و خواسته آنان صفحه‌ درخشان دیگری بر افتخارات خود افزود.

حضور آگاهانه و شورانگیز در انتخابات ۲۸ خرداد، از رویدادهای سرنوشت سازی بود که قطعا برنامه های پیشرفت و توسعه کشور را روشن تر از هر زمان خواهد کرد.

حضور با شور، شعور و شکوه والای مردم در انتخابات پشتوانه ارزشمندی برای دولت سیزدهم است، قطعا پیروزی ملت ایران در این انتخابات موجب اقتدار نظام اسلامی خواهد بود و هوشیاری ایرانیان در این مقطع زمانی را به نمایش گذاشت.

ضمن تبریک به آیت الله رئیسی، رئیس جمهور منتخب، به ملت بزرگ ایران و تمام دلسوزان نظام اسلامی برای خلق این شگفتی شادباش می‌گویم.»

 

پیام تبریک کابینه دولت دوازدهم به رئیس جمهور منتخب

پیام تبریک کاظم خاوازی، وزیر جهاد کشاورزی به حجت‌الاسلام رییسی:

«بسمه تعالی
حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر سید ابراهیم رئیسی
باسلام و احترام

حضور عزتمندانه و سراسر غرور ملت بزرگ، فهیم و هوشمند ایران اسلامی در آزمون سرنوشت ساز و حماسه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ و حلول بهار سیاسی انقلاب که بیانگر درک و بینش عمیق و اقتدار ملی کشور است را به امام زمان (عج)، رهبر معظم انقلاب، امت شهید پرور ایران و جنابعالی به عنوان رئیس جمهور منتخب از صمیم قلب تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

رجاء واثق دارم جنابعالی به عنوان چهره ارزشی و خدوم در تاریخ انقلاب اسلامی با درایت، جدیت، قاطعیت و دلسوزی و بهره گیری از همه توان کشور خواهید توانست فصل نوین و شکوهمندی را در تاریخ نظام جمهوری اسلامی ایجاد و بالندگی و تعالی میهن عزیزمان به ویژه در بخش کشاورزی را فراهم آورید. ان شاءالله

کاظم خاوازی
وزیر جهاد کشاورزی»

پیام تبریک علیرضا آوائی، وزیر دادگستری به رئیس جمهور منتخب ملت ایران

«بسم‌الله الرحمن الرحیم
حضرت آیت الله سید ابراهیم رئیسی
با اهدای سلام و تحیات

احتراماً، وظیفه خویش می‎دانم انتخاب شایسته جنابعالی از سوی اکثریت افتخارآفرینان روز باشکوه ۲۸ خرداد ماه سال ۱۴۰۰ به عنوان «رئیس جمهور» در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و موفقیت بزرگ در جلب اعتماد میلیون‌ها نفر از آحاد و صنوف مختلف مردم شریف و امیدوار ایران عزیز در سپردن امانت و مسئولیت خطیر سکانداری دستگاه عظیم اجرایی کشور به یکی از فرزندان برومند خود را به محضر حضرتعالی، صمیمانه، تبریک و تهنیت عرض نموده و سلامتی و توفیق روزافزون آن برادر ارجمند، در خدمت بی منت و خالصانه، به ملت آگاه، نجیب و صبور این مرز و بوم و برداشتن گام‎های بلند در مسیر اعتلا، توسعه و پیشرفت هرچه فزون‎تر مادی و معنوی این سرزمین، با بهره‎گیری از همه ظرفیت‎های موجود و در سایه همدلی و همکاری صادقانه و مجّدانه سایر قوای کشور، از آستان خداوند قادر و متعال مسألت نمایم.

با تجدید احترام
سید علیرضا آوائی»

پیام تبریک کابینه دولت دوازدهم به رئیس جمهور منتخب

پیام تبریک رضا اردکانیان، وزیر نیرو به حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی:

«حضرت حجت‌الاسلام و المسلمین جناب آقای دکتر سید ابراهیم رئیسی
رئیس‌جمهور منتخب مردم ایران

با سلام و احترام

انتخاب حضرتعالی را به‌عنوان هشتمین رئیس جمهوری اسلامی ایران تبریک عرض می‌نمایم.

از خداوند متعال، توفیقات حضرتعالی را در خدمت به ملت شریف و سربلند جمهوری اسلامی ایران مسئلت دارم.»

پیام تبریک امیری، معاون پارلمانی رییس جمهور به حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رییسی

«حضرت آیت‌الله جناب آقای دکتر سید ابراهیم رییسی (دامت توفیقاته)
رئیس جمهور محترم منتخب
سلام علیکم

احتراما پیروزی حضرتعالی و کسب اکثرت آرای مردم عزیز و شریف ایران اسلامی‌مان در سیزدهمین دوره ریاست جمهوری راخدمتتان تبریک عرض می‌نمایم.

شرکت ملت فهیم ایران در انتخابات ریاست جمهوری ۲۸ خرداد ماه ۱۴۰۰ یادآور این مهم است که صندوق رای برای مردم ایران، ابزاری مهم در راستای حفظ جمهوریت نظام، تامین امنیت و آرامش، حرکت به سمت توسعه متوازن و پایدار و اعتلای ایران و ایرانیان می‌باشد.

امید آنکه با توجه به تجربه گرانسنگ جنابعالی در حوزه‌های مختلف کشور در دوره ریاست جمهوری شاهد رشد مولفه‌ سرمایه‌های اجتماعی به عنوان بزرگترین ثروت جامعه ایران اسلامی‌مان، در فضای همدلی، قانون مداری و تعامل قوا و پشتوانه مردم شاهد کاهش آلام مردم نجیب‌مان به ویژه در عرصه های اقتصادی، معیشتی و اجتماعی باشیم.»

پیام تبریک سیدعباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی:

«حجت‌الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر سید ابراهیم رییسی (دام عزه)
با سلام و احترام

حضور شکوهمند مردم ایران در انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰، تجدید میثاق با رهنمودهای امام راحل (قدس‌سره) و رهبر حکیم انقلاب و آرمان‌های شهیدان ایران اسلامی بود.

اینجانب، این حماسه با افتخار را به مقام معظم رهبری و مردم سرافراز میهنمان تهنیت گفته و انتخاب جنابعالی را به عنوان منتخب سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران، صمیمانه تبریک می‌گویم.

رجاء واثق دارم که دولت جدید در آستانه سده نو شمسی بتواند با عزم راسخ و به پشتوانه آرای ارزشمند ملت ایران، گام‌های ارزشمندی را در مسیر اعتلا و پیشرفت کشور در گام دوم انقلاب اسلامی بردارد.

توفیقات جنابعالی را در خدمت مضاعف به اسلام، انقلاب و ایران اسلامی از خداوند منان خواهانم.»

پیام تبریک فرهاد دژپسند، وزیر امور اقتصادی و دارایی به حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی

«حجت‌الاسلام و المسلمین جناب آقای سید ابراهیم رئیسی
رئیس جمهور منتخب محترم جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم

اعتماد قاطع ملت شریف ایران اسلامی به جنابعالی به عنوان شخصیتی برجسته و برخوردار از سوابق روشن و افتخارآمیز انقلابی و اسلامی، در حماسه ۲۸ خرداد، فصل دیگری از مردم سالاری دینی، اقتدار و تعالی کشور را پیش روی دیدگان دنیا قرار داد.

اینجانب ضمن تبریک این پیروزی بزرگ به محضرتان، رجاء واثق دارم که دولت سیزدهم تحت مدیریت شایسته حضرتعالی با استعانت از درگاه خداوند متعال، در جهت تحقق آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره)، منویات مقام معظم رهبری و اعتلای همه جانبه کشور بویژه در حوزه اقتصاد اعم از رشد سرمایه گذاری و تولید، بهبود فضای کسب و کار، توسعه و تعمیق بازار سرمایه، افزایش سهم مالیات در بودجه عمومی کشور و بهبود معیشت عامه مردم با نصرت الهی، گام های اساسی را برخواهد داشت.

این وزارتخانه در راستای استقرار دولت حضرتعالی، آمادگی خود را برای هرگونه همکاری به حضور اعلام می دارد.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °