اعلام گروه‌بندی جدید فعالیت‌های ورزشی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  چهارشنبه 13 مرداد 1400
کد خبر : ۸۲۰۰۶۳
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۰۲ تير ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۰
رئیس فدراسیون پزشکی جزئیات گروه‌بندی جدید فعالیت باشگاه‌های ورزشی را در جلسه ستاد مقابله با کرونا اعلام کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 "غلامرضا نوروزی" در چهل و هفتمین جلسه ستاد مقابله با کرونا که در محل فدراسیون پزشکی ورزشی و با شرکت اعضای ستاد برگزار شد، گفت: با توجه به دغدغه‌های جدی باشگاه‌داران در زمینه پیگیری فعالیت‌های ورزشی در زمان پاندمی کرونا، فدراسیون پزشکی ورزشی پس از کار کارشناسی و پیگیری‌های مداوم برای بازنگری در فهرست فعالیت باشگاه‌های ورزشی در نهایت با هماهنگی وزارت ورزش و جوانان، این مهم را به تأیید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی رساند و خوشبختانه با اعمال گروه‌بندی جدید تا حد زیادی مشکلات فعالیت باشگاه‌داران مرتفع شد.

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی افزود: با وجود این چنانچه نیاز به بازنگری در این فهرست باشد پیگیری‌های لازم را از طریق وزارت بهداشت انجام خواهیم داد.

وی بیان کرد: این گروه‌بندی صرفا برای فعالیت باشگاه‌های ورزشی است و بدیهی است برگزاری هرگونه مسابقه‌ای همچنان منوط به اخذ مجوز‌های لازم و با توجه به رنگ‌بندی کرونایی خواهد بود.

گروه‌بندی جدید مشاغل مرتبط با فعالیت باشگاه‌های ورزشی به این شرح است:

گروه اول: استخر روباز، تیراندازی (اهداف پروازی، فضای باز)، تیروکمان، چوگان، دوومیدانی، سوارکاری، قایقرانی (بجز دراگون بوت)، کوهنوردی، موتورسواری و اتومبیل‌رانی و دوچرخه‌سواری.

گروه دوم: بدنسازی و پرورش اندام، اسکی، بولینگ و بیلیارد، تنیس روی میز (داخل سالن)، شمشیربازی (سالنی)، ورزش‌های سه‌گانه، تیراندازی سالنی، بدمینتون، فوتبال سالنی، ورزش‌های روستایی (سالنی)، والیبال (سالنی) و قایقرانی دراگون بوت.

گروه سوم: انجمن ورزش‌های رزمی، بوکس (سالنی)، شنا (استخر‌های سرپوشیده و پارک‌های آبی)، تکواندو (سالنی) جانبازان و معلولین، ژیمناستیک (سالنی)، هاکی (سالنی)، کاراته (سالنی)، کبدی (سالنی)، کشتی (سالنی)، کونگ‌فو و هنر‌های رزمی (سالنی) نابینایان، ناشنوایان، نجات غریق (سالنی) ورزش‌های رزمی، ووشو (سالنی) و ورزش‌های زورخانه‌ای (سالنی).

فدراسیون‌های ویژه: انجمن‌های ورزشی و ورزش‌های همگانی

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °