راه یابی دو نماینده ایران به رقابت‌های پایانی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  شنبه 02 مرداد 1400
کد خبر : ۸۲۰۲۳۸
تاریخ انتشار : شنبه ۰۵ تير ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۱
نخستین روز رقابت‌های کشتی آزاد ترکیه
نخستین روز رقابت‌های کشتی آزاد جام یاشاردوغو در استانبول ترکیه برگزار شد و در ۵ وزن نخست، علی قلی زادگان و امیرحسین فیروزپور در اوزان ۵۷ و ۸۶ کیلوگرم به دیدار پایانی راه یافتند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
در نخستین روز رقابت‌های کشتی آزاد جام یاشاردوغو در استانبول ترکیه همچنین در ۶۵ کیلو گرم کیان محمودجانلو و حسن عبادی راهی رده بندی شدند و ابوالفضل حاجی پور در گروه بازنده‌ها به رقابت خود ادامه می‌دهد. 
امروز در مسابقات ۵ وزنِ دوم، رحمان عموزاد در ۶۱ با قرقیزستان، در ۷۰ عرفان الهی با ترکیه، در ۷۹ بهمن تیموری، حمیدرضا زرین پیکر و محمد نخودی بترتیب با ترکیه، گرجستان و قرقیزستان، در ۹۲ محمد حاجی لوئیان با قرقیزستان و در ۱۲۵ کیلو عباس فروتن با ترکیه سرشاخ می‌شوند.
 
خبر دیگر اینکه در نخستین روز مسابقات کشتی آزاد جام علی اف روسیه، مجتبی گُلِیج در وزن ۹۷ کیلوگرم، پس از برتری مقابل زاکاریفِ اوکراینی، دور دوم مغلوبِ عبدالرشید سعداله یف - قهرمانِ المپیک و جهان از روسیه شد و امروز برای کسب مدال برنز تلاش می کند. سه کشتی گیر دیگر کشورمان سرلک، فیروزپور و وفایی پور هم از دور رقابت‌ها کنار رفتند.

امروز در ادامه این رقابت‌ها، امیرحسین مقصودی و محمدمهدی یگانه جعفری در ۷۰ و محمدجواد ابراهیمی و ارشک محبی در ۹۲ کیلوگرم با حریفان رودررو می‌شوند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °