۲۲ مرداد؛ کنکور کاردانی به کارشناسی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  شنبه 02 مرداد 1400
کد خبر : ۸۲۰۲۵۲
تاریخ انتشار : شنبه ۰۵ تير ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۷
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به ثبت نام و انتخاب رشته بیش از ۵۲ هزار نفر در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته، گفت: آزمون این گروه از داوطلبان روز جمعه ۲۲ مرداد برگزار خواهد شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
خانم فاطمه زرین آمیزی اظهار داشت: ثبت‌نام برای شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۴۰۰ از روز یکشنبه ۲۳ خرداد آغاز شده و با در نظر گرفتن مهلت تمدید شده متقاضیان می‌توانستند تا روز گذشته برای شرکت در آزمون مذکور به درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و برای ثبت‌نام اقدام کنند.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه ۵۲ هزار و ۴۴۰ داوطلب در آزمون کاردانی به کارشناسی ثبت نام کرده اند، اضافه کرد: دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته به همراه اطلاعیه تکمیلی ثبت‌نام در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۴۰۰ همزمان با شروع ثبت‌نام از طریق درگاه اطلاع رسانی این سازمان در دسترس قرار گرفته بود.

خانم زرین آمیزی تاکید کرد: آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۴۰۰ آن دسته از رشته‌هایی که پذیرش آن‌ها به صورت «با آزمون» است، در روز جمعه ۲۲ مرداد برگزار خواهد شد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °