قدردانی رئیس مجلس از رهبر انقلاب
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  شنبه 27 شهريور 1400
کد خبر : ۸۲۰۳۱۵
تاریخ انتشار : يکشنبه ۰۶ تير ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۵
رئیس مجلس شورای اسلامی با قدردانی از رهبر انقلاب برای تزریق واکسن ایرانی تاکید کرد: سیره رهبر انقلاب در حمایت عملی از تولید داخلی منجر به افزایش روحیه خودباوری و انگیزه دانشمندان و نخبگان جوان ایرانی می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

آقای قالیباف امروز (یکشنبه) در نطق پیش از دستور خود ، در گذشت پنج سرباز معلم و دو خبرنگار در سوانح جاده ای را به مردم ایران و خانواده این عزیزان تسلیت گفت و از دستگاه های مربوطه خواست با تدوین و اجرای آیین نامه های حمل و نقل ضمن نظارت بر جلوگیری از این حوادث در برابر سوانح پاسخگو باشند.

رئیس مجلس همچنین از کمیسیون های عمران و قضایی مجلس خواست در این زمینه بررسی های خود را انجام و به مجلس گزارش دهند.

وی در ادامه با گرامیداشت یاد و خاطره آیت الله شهید بهشتی در چهلمین سالگرد شهادت وی و یارانش در انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی ، به سالروز ترور مقام معظم رهبری به دست منافقین در مسجد ابوذر تهران اشاره و هفته قوه قضائیه را گرامیداشت.

آقا قالیباف گفت: شهید بهشتی به معنای واقعی کلمه سید الشهدای انقلاب اسلامی بود. مردم باوری و خود باوری از ایشان مسلمانی انقلابی، دانشمندی برجسته و سیاست مداری مردمدار ساخته بود. در گام دوم انقلاب اسلامی وظیفه تمامی کارگزاران در تمامی دستگاه ها پیروی از مسیر آن بزرگوار است.

رئیس مجلس همچنین گفت: وظیفه خود می دانم به عنوان نماینده مردم از طرف ملت از رهبر انقلاب اسلامی بابت اعتمادی که به جوانان داشتند و با رعایت نوبت پیشتاز تشویق واکسن ایرانی شدند، تشکر کنم.

آقای قالیباف به برخی از گزارش ها در خصوص وجود صف هایی برای تزریق دز دوم واکسن کرونا اشاره کرد و از مسئولان خواست در این زمینه تدابیر و ساماندهی های لازم را انجام دهند.

 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °