افتتاح دو خانه محیط زیست دیگر در پایتخت
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  شنبه 09 مرداد 1400
کد خبر : ۸۲۰۸۱۳
تاریخ انتشار : شنبه ۱۲ تير ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۸
آئین افتتاح ۲ خانه محیط زیست در منطقه ٣ و منطقه ١٥ با حضور مدیر کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
  به نقل از روابط عمومی اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران؛ "شینا انصاری" مدیر کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران با اشاره به اینکه امروزه مسائل و مشکلات زیست محیطی از جمله آلودگی هوا، صوت، خاک و آب یکی از مهم‌ترین موضوعات قابل توجه در شهر‌های بزرگ است، گفت: موضوعات محیط زیست در جایگاهی قرار دارد که نیازمند خانه‌های مستقل محیط زیست در سطح محلات هستیم.
 
انصاری با بیان اینکه جای خانه محیط زیست در مجموعه سرا‌های محله خالی بود ابراز امیدواری کرد: با اقدام مؤثر و موفق، راه اندازی خانه محیط زیست در سطح محلات به زودی شاهد خواهیم بود که خانه‌های محیط زیست در تمامی محلات مناطق پایتخت راه اندازی شود.

مدیر کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران با اشاره به اینکه در مجموعه مدیریت شهری، مسائل محیط زیست یکی از اولویت‌های امور است تصریح کرد: حتماً با تشکیل خانه‌های محیط زیست فضای تعامل و ارتباط تنگاتنگ بین شهروندان و مجموعه مدیریت شهری شکل خواهد گرفت و مسائل و مشکلات محیط زیست محلات از این طریق دنبال می‌شود.

انصاری راه اندازی خانه‌های محیط زیست در سطح محلات را سرآغاز فرهنگ سازی، آموزش و ارتقا فرهنگ محیط زیستی و کیفیت زندگی شهری دانست.

برچسب ها: محیط زیست ، فضای سبز
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °