آمریکا امورات خودش را مرتب کند
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  شنبه 01 آبان 1400
کد خبر : ۸۲۱۶۹۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲۵ تير ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۷
ظریف: آمریکا به جای اتهام زنی به دیگران امورات خودش را مرتب کند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
وزیر امور خارجه گفت:آمریکا با متهم کردن دیگران به آدم‌ربایی، روابط مجرمانه خود را پنهان می‌کند.
آقای ظریف در واکنش به فضاسازی جدید آمریکا علیه ایران، با اشاره به گزارش‌ها درباره نقش آمریکا در ترور رئیس‌جمهور هائیتی و تلاش مشابه علیه رئیس‌جمهور ونزوئلا، گفت: این در حالیست که دولت آمریکا فعالانه روابط مجرمانه خود را با متهم کردن دیگران به عملیاتِ آدم‌ربایی که به وضوح مضحکانه و کودکانه ساخته شده، مخفی می‌کند. وزیر امور خارجه به واشنگتن توصیه کرد پیش از متهم کردن دیگران به وضعیت خود بپردازد.
آمریکا به تازگی مدعی شد تلاش ایران برای ربودن «یک فعال» را در خاک آمریکا خنثی کرده است. مقامات سیاسی کشورمان این ادعای واشنگتن را «مضحک» خوانده و آن را در راستای تلاش واشنگتن برای «احیای ناامیدانه مهره‌های سوخته و بی‌ارزش شده خود» توصیف کرده است.
آقای محمد جواد ظریف درباره عملیات‌های "روانی" و " ترور" اخیر از سوی آمریکایی‌ها در صفحه شخصی اش در فضای مجازی نوشت: افراد مسلح وابسته به ایالات متحده نقشه‌هایی را درون خاک ایالات متحده طراحی می‌کنند تا رهبران را در هائیتی و ونزوئلا ترور کنند، آنهم در حالیکه دولت آمریکا مشغول پوشاندن روابط مجرمانه‌اش با اتهام‌زنی به دیگران در خصوص یک عملیات به وضوح بچه‌گانه و مضحک ربایش است. قبل از اینکه چنین نمایش اتهام زنی راه بیاندازید، امورات خود را مرتب کنید.
برچسب ها: آمریکا ، ترور ، هائیتی ، ظریف
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۹.۵۹°    ۱۹.۹۹°