هدف والیبال ایران، کسب سکوی برتری المپیک
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  يکشنبه 14 آذر 1400
کد خبر : ۸۲۱۷۰۳
تاریخ انتشار : جمعه ۲۵ تير ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۱
برنامه نبض ورزش جمعه ۲۵ تیر ماه با حضور رئیس فدراسیون والیبال و چند مهمان دیگر به بررسی میزان آمادگی و چگونگی وضعیت تیم‌های ملی اعزامی در مسابقات المپیک توکیو اختصاص دارد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
رئیس فدراسیون والیبال با بیان اینکه تیم ملی والیبال بعدازظهر فردا (شنبه ۲۶ تیرماه) عازم بازی‌های المپیک ژاپن خواهد شد گفت: در تلاش هستیم قبل از برگزاری مسابقات، چند بازی تدارکاتی برای تیم ملی والیبال کشورمان برگزار کنیم که این موضوع منوط به همکاری میزبان خواهد بود و مکاتباتی را در این خصوص انجام داده ایم.
داورزنی افزود: روز‌های دوم، چهارم، ششم، هشتم و دهم مرداد مسابقات تیم ملی والیبال کشورمان مقابل رقبایش به ترتیب لهستان، ونزوئلا، کانادا، ایتالیا و ژاپن برگزار خواهد شد.
رئیس فدراسیون والیبال گفت: از این گروه ۴ تیم صعود خواهند کرد و تلاش ما این خواهد بود که جزء تیم‌های صعود کننده از گروه خودمان باشیم که البته هدفمان اینست که بتوانیم بر روی سکوی برتری در المپیک بایستیم که این موضوع با تمام تلاش‌هایی که انجام شده می‌تواند به واقعیت تبدیل شود.

رئیس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی دیگر مهمان این برنامه که از محل برگزاری بازی‌ها در ژاپن و بصورت تصویری در برنامه شرکت کرده بود با بیان اینکه اولین بخش از کاروان ورزشی کشورمان فردا شب تهران را به مقصد توکیو ترک خواهد کرد گفت: این بزرگترین بخش از کاروان ورزشی اعزامی کشورمان به المپیک توکیو هست و شامل ۵۴ ورزشکار، مربی و سرپرست هست که در ۷ رشته به این مسابقات اعزام می‌شوند.
فخری افزود: دومین بخش اعزام کاروان ورزشکاران المپیکی کشورمان نیز شامل ۲۷ ورزشکار روز یکشنبه خواهد بود و بخش اعظم کاروان کشورمان در هفته اول مسابقات وارد دهکده المپیک خواهند شد.

رئیس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی با بیان اینکه کادر پزشکی تیم‌های ملی نیز وارد توکیو شده ادامه داد: تمامی تدارکات لازم برای ورزشکاران انجام گرفته و اتاق‌های ورزشکاران با ۱۱۲ تخت تحویل کادر سرپرستی شده که به اطلاع سرپرستان تیم‌ها خواهد رسید.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۸.۷۹°    ۹.۹۹°