نشست رئیس جمهور منتخب با مسئولان حوزه واکسن کرونا
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  شنبه 09 مرداد 1400
کد خبر : ۸۲۱۷۳۵
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ تير ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۹
حجت الاسلام والمسلمین رئیسی رئیس جمهور منتخب، امروز با جمعی از دست اندرکاران تامین واکسن و تولیدکنندگان داخلی واکسن کرونا دیدار کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 این جلسه با حضور وزیر بهداشت، رئیس انستیتو پاستور ایران، رئیس ستاد اجرایی فرمان امام، رئیس جمعیت هلال احمر، رئیس سازمان غذا و دارو، رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، نماینده مجلس در ستاد ملی کرونا، رئیس سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر و رئیس کمیته علمی ستاد کرونا و واکسن سازان داخلی دقایقی پیش آغاز شد.
بررسی راهکار‌های سرعت بخشی به واکسیناسیون کشوری و راه‌های افزایش تولید واکسن از جمله مباحث این جلسه است.

محور‌های جلسه رئیس جمهور منتخب با دست اندرکاران واکسن کرونا

رئیس جمهور منتخب امروز دیداری با تامین کنندگان و تولید کنندگان واکسن کرونا داشت که در این جلسه مباحث مختلف پیرامون افزایش واردات و سرعت بخشی به تولید داخلی بحث و بررسی شد.
به دنبال جلسات تخصصی حجت الاسلام والمسلمین رئیسی درباره مسائل مهم و فوری کشور، امروز کارشناسان و مسئولین حوزه واکسن، اطلاعات و نظرات خود را در خصوص میزان ظرفیت تولید داخلی و میزان نیاز واردات برای واکسیناسیون عمومی در کوتاهترین زمان، به رئیس جمهور منتخب ارائه کردند.
ارائه اطلاعات دقیق از مراحل تولید و ظرفیت تولید واکسن‌های داخلی برای تکمیل روند واکسیناسیون قبل از شروع فصل سرما، میزان نیاز به واردات و اتخاذ تصمیم‌های مورد نیاز برای دولت آینده برای سرعت بخشی به واکسیناسیون بدون فوت وقت از محور‌های این جلسه است.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °