اقدامات مجلس برای حل مشکلات مردم
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  يکشنبه 25 مهر 1400
کد خبر : ۸۲۱۷۹۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ تير ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۶
رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم تسریع در واکسیناسیون گفت: مسئولان اجرایی باید به طور شفاف درباره روند واردات، تولید و توزیع واکسن آمار و اطلاعات دقیق ارائه دهند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
آقای محمد باقر قالیباف در ابتدای نشست علنی امروز یکشنبه خانه ملت در خصوص اقدامات مجلس برای حل مشکلات مردم در ۲ هفته اخیر تصریح کرد: قطعی‌های مکرر و بدون برنامه برق درهفته‌های گذشته زندگی مردم را با مشکل مواجه کرده بود.

وی افزود: مجلس با محوریت کمیسیون انرژی موضوع خاموشی‌ها را پیگیری و به واسطه برخی اقدامات فوری و البته اهتمام مسئولین اجرایی مشکل خاموشی تا حدی در کوتاه مدت کاهش یافت.
 

قالیباف تاکید کرد: نظارت بر استمرار این فعالیت‌ها تا آخرین روز فعالیت دولت مستقر ضروری و خواسته به حق مردم است.

رئیس مجلس با تاکید بر لزوم تسریع در واکسیناسیون مردم با توجه به شیوع سویه‌های جدید ویروس کرونا، گفت: در روز‌های اخیر شاهد بهبود وضعیت واکسیناسیون و افزایش نظم در مراکز واکسیناسیون بوده ایم و امیدواریم این روند تداوم یابد.

وی تصریح کرد: مسئولان اجرایی باید به طور شفاف درباره روند واردات، تولید و توزیع واکسن آمار و اطلاعات دقیق ارائه دهند.
 
 
تقدیر قالیباف از پیگیری‌های رئیس دستگاه قضا در مسئله آب خوزستان

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: پیگیری‌های رئیس دستگاه قضا در مسئله آب خوزستان اقدامی ارزشمند بود و نقشی مثبت در بسیج ظرفیت‌های هر سه قوه برای حل مشکلات مردم داشت.
 
آقای محمد باقر قالیباف در ابتدای نشست علنی امروز خانه ملت گلایه‌ها و شکایات مردم استان خوزستان در خصوص مشکل کمبود آب را به حق دانست و افزود: رییس کمیسیون انرژی ماموریت یافت تا با نظارت میدانی از نزدیک ابعاد موضوع را بررسی و مشکلات را پیگیری کند.

وی تصریح کرد: پیگیری فوری رئیس دستگاه قضا برای حل مشکلات آب استان خوزستان و رفع دغدغه‌های مردم از اقدامات مثبت و ارزشمند روز‌های اخیر بود که نقش قابل توجهی در افزایش هماهنگی‌ها و بسیج ظرفیت‌های هر سه قوه برای حل مشکلات مردم داشت.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۱.۷۹°    ۱۶.۹۹°