قدردانی نمکی از رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  چهارشنبه 06 بهمن 1400
کد خبر : ۸۲۲۳۸۵
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۰۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۹
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح در بسیج کلیه امکانات این نیروها در روز‌های گرفتاری کشور با کرونا قدردانی کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 به نقل از روابط عمومی وزارت بهداشت؛ سعید نمکی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه‌ای از سردار سرلشکر پاسدار باقری، رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح در بسیج کلیه امکانات نیرو‌های مسلح در روز‌های گرفتاری کشور با ویروس منحوس کرونا قدردانی کرد.

متن نامه قدردانی آقای دکتر سعید نمکی به این شرح است:

برادر ارجمند
سردار سرلشکر پاسدار باقری
رئیس محترم ستاد کل نیرو‌های مسلح

با سلام و با درود به ارواح طیبه شهدا؛

نقش آفرینی عاشقانه آن عزیز ارجمند در جبهه‌های نورانی دفاع مقدس و خاطره معطر برادر بزرگوار شهیدتان همواره در تاریخ کشورمان جاودانه خواهد ماند.

بسیج کلیه امکانات نیرو‌های مسلح که با دستور سریع و مشفقانه حضرتعالی در اولین روز‌های گرفتاری کشور با ویروس منحوس کرونا صورت گرفت و تا امروز ادامه دارد موجب دلگرمی عمیق اینجانب و همکارانم در نظام سلامت شد که جا دارد صمیمانه از این محبت برادرانه سپاسگزاری کنیم.

بی تردید این حماسه بی بدیل نیز که در اوج تحریم و تنگدستی کشور خلق شد همچون افتخارات ایام دفاع مقدس جاودانه خواهد ماند و نام زنان و مردان دلداده و جان برکفی که تن بر آتش بلا زدند تا هموطنی در شعله‌های سرکش بیماری نسوزد نیز همچون نام بلند شهیدان و ایثارگران بر تارک تاریخ این سرزمین خواهد درخشید.

عزت و سلامتی آن عزیز ارجمند را از خداوند بزرگ مسألت دارم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۹.۵۹°    ۹.۹۹°