شبکه آبرسانی روستایی، اولویت خوزستان
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  شنبه 27 شهريور 1400
کد خبر : ۸۲۲۶۰۹
تاریخ انتشار : جمعه ۰۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۵
سردار زهری:
رئیس بسیج سازندگی گفت: شبکه آبرسانی روستایی استاندارد و متناسب با جمعیت یکی از مهمات خوزستان است که باید سریعتر اتفاق بیفتد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 سردار محمد زهرایی در برنامه گفتگوی ۱۸:۳۰ شبکه خبر گفت: بخشی که ما ورود پیدا کردیم پایین دست است یعنی شبکه‌های آبرسانی روستایی حتما باید استاندارد و با ظرفیت جمعیت و با فاصله دیده شود در این بخش هم توانش را داریم و هم تجربه اش را داریم ما با کمک جهادگران و مشارکت خود مردم و به صورت غیر انتفاعی و در زمان کمتر و با نقشه خود آبفای انجام می‌شود.

رئیس بسیج سازندگی افزود: آبفای استان اعتماد کرده و ۶۶ کیلومتر را واگذار کرده به بسیج سازندگی خوزستان که بخش اعظم آن تمام شده و الان می‌تواند به شبکه وصل شود.

سردار زهرایی با اشاره به داشته‌های بسیج و اقدامات فوری و کوتاه مدت و بلند مدت بسیج در عرصه جهاد سازندگی گفت: موضوعی که الان خیلی اولویت دارد، آب مردم است، فراخوان زده ایم از سازندگی‌ها و فرمانده‌های محترم سپاه‌های استانی بیش از ۱۰۰ تانکر ۳۰ هزار لیتری آبرسانی سیار رسیده به منطقه و دارند آبرسانی می‌کنند. خیلی از مردم نیازمند بودند، ولی تانکر ثابت هم نداشتند، همین دو روز گذشته فقط تهران بزرگ تا الان ۶۲۷ تانکر هزار لیتری و ۲ هزار لیتری وارد منطقه کرده که آنجا بخشی به مردم واگذار شد و ما بالغ بر ۱۵۰۰ تانکر تا الان وارد منطقه کرده ایم و این از اقدامات فوری و صرفا مسکن است.

رئیس بسیج سازندگی در بخش دیگری از سخنانش در خصوص برنامه بسیج سازندگی به مناسبت ۱۰ مرداد و دیدار با رهبر معظم انقلاب گفت:

 

 

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۷.۵۷°    ۲۷.۵۷°