بهره برداری از چند طرح ملی تا ساعتی دیگر
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  دوشنبه 05 مهر 1400
کد خبر : ۸۲۲۶۹۵
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۰
در هشتاد و هشتمین برنامه از افتتاح طرح‌های کلان ملی؛ بهره برداری از طرح‌های وزارت نفت، سازمان‌های انرژی اتمی و تامین اجتماعی و شهرداری اصفهان تا ساعاتی دیگر با حضور رئیس جمهور و به صورت تصویری آغاز می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
در حوزه وزارت نفت؛ همزمان با اتمام عملیات دریایی ۲۷ فاز پارس جنوبی؛ چهار سکو و دو زنجیره دریایی فاز ۱۴ پارس جنوبی و بندر صادراتی و خدماتی سیراف پارس به بهره برداری می‌رسد و در حوزه سازمان انرژی اتمی؛ طراحی، ساخت و تست کسک دو منظوره، توسعه و بهره برداری از معادن جدید اورانیوم، دستیابی به ظرفیت تولید ۵۰ تن کیک زرد، طرح افزایش ظرفیت مجتمع شهید رضایی نژاد، فعالیت مجتمع استحصال اورانیوم از منابع کم عیار به روش فروشویی توده‌ای و پکیج سیار استحصال اورانیوم از کارخانجات مس اکسیدی آغاز می‌شود.

در حوزه سازمان تأمین اجتماعی نیز علاوه بر رونمایی از نسخه الکترونیک- شروع درمان رایگان عمومی و بیماران خاص و صعب العلاج ۴۵ میلیون نفر از بیمه شدگان این سازمان؛ ۲۹ طرح عمرانی، درمانی، رفاهی و بیمه‌ای به بهره برداری می‌رسد و مراکز درمانی سازمان تأمین اجتماعی؛ تجهیز، توسعه و افزایش ظرفیت می‌یابد. در پایان این مراسم هم مرکز همایش‌های بین المللی شهرداری اصفهان بهره برداری می‌شود.

این طرح‌های ملی با سرمایه گذاری پنج هزار و ۷۷۵ میلیارد تومان (دو میلیون و ۸۵۰ میلیون دلار) برای ۹۴۰ نفر اشتغال ایجاد کرده است.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۵.۴°    ۲۶.۷۹°