جواد فروغی: خدا دستم را گرفت
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  شنبه 03 مهر 1400
کد خبر : ۸۲۲۷۶۱
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۸
دارنده مدال طلای تیراندازی المپیک: در دور پنجم مسابقه وقتی دچار اضطراب و نا امیدی شدم، خدا دستم را گرفت تا به مسابقه برگشتم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
میهمانان ویژه برنامه المپیک ۲۰۲۰ شبکه خبر در ۱۰ مرداد، جواد فروغی - دارنده نشان طلای تیراندازی المپیک توکیو و علی دادگر، سرپرست فدراسیون تیراندازی هستند.
 
فروغی درباره شرایط خود در روز مسابقه و نا امیدی لحظه‌ای از صعود به فینال گفت: در دور پنجم مسابقه به شدت دچار اضطراب شدم و برای لحظاتی به خودم گفتم که به فینال نمی‌روم. از میدان خارج شدم و بار دیگر به خدا توکل کرده و به مسابقه بازگشتم.

وی افزود: مربی ام تاکید داشت که به امتیاز فکر نکنم و تمرکز داشته باشم. سعی کردم بدون توجه به امتیاز، کارم را انجام دهم.
 
 
دارنده مدال طلای تیراندازی المپیک درباره شرایط مرحله فینال گفت: بعد از مرحله مقدماتی احساس می‌کردم که نتیجه‌ای را که از من انتظار می‌رود، گرفته ام و اضطرابی نداشتم. همین امر باعث شد در فینال، راحت‌تر عمل کنم و نتیجه بهتری بگیرم.
 
 
علی دادگر، سرپرست فدراسیون تیراندازی درباره روند آماده سازی نمایندگان تیراندازی کشورمان در المپیک گفت: پس از نتایج تلخ در بازی‌های آسیایی جاکارتا اندونزی، برنامه آماده سازی مناسبی تهیه شد به طوری که موفق به کسب ۶ سهمیه المپیک شدیم. اما شرایط آماده سازی سخت بود به طوری که تفنگ‌های آقای فروغی و خانم رستمیان تا ۲ ماه مانده به المپیک توکیو قدیمی بود، ولی با ارتباطاتی که داشتیم به سرعت اسلحه‌های مورد نیاز را تامین کردیم.

 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۳۱.۵۱°    ۳۱.۹۹°