ویژه برنامه المپیک ۲۰۲۰ در روز دهم
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  پنجشنبه 06 آبان 1400
کد خبر : ۸۲۲۸۳۴
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۲
روز دهم المپیک ۲۰۲۰ کشتی گیران فرنگی کار ایران به میدان آمدند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
  دکتر "حسن رنگرز" کارشناس کشتی میهمان ویژه برنامه المپیک ۲۰۲۰ شبکه خبر به تحلیل وضعیت رقابت های امروز (دوشنبه) کشتی فرنگی کاران پرداخت و گفت: محمد هادی ساروی در ۹۷ کیلوگرم نمایندگان الجزایر و بلغارستان را مغلوب کرد، اما برای راه یابی به فینال نتیجه را به حریفی از ارمنستان واگذار کرد اما فردا سه شنبه یک مسابقه برای کسب مدال برنز برگزار می کند.
 
همچنین در دهمین روز بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ در کشتی فرنگی و دیدار رده بندی وزن ۱۳۰ کیلوگرم، امین میرزازاده نتیجه را به حریفی از ترکیه واگذار کرد و پنجم شد.

در ۷۷ محمدعلی گِرایی پس از پیروزی مقابل حریفانی از کوبا و کرواسی راهی نیمه نهایی شد، اما در این مرحله مغلوب نماینده مجارستان شد و سه شنبه برای کسب مدال برنز به روی تشک میرود.
 
در قایقرانی و در یک چهارم پایانی کایاک یک نفره هزار متر مردان، علی آقا میرزایی با قرار گرفتن در مکان چهارم، از صعود به نیمه نهایی بازماند.

در تیراندازی هم، مهیار صداقت در رقابت با ۳۸ تیراندازِ مرحله مقدماتی تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت، در جایگاه بیستم ایستاد و موفق به صعود نشد.
 
 حسن رنگرز کارشناس کشتی در بخش دیگری از گفتگوی خود به ارزیابی وضعیت کشتی گیران آزاد کار پرداخت و گفت: ما می توانیم در وزنه برداری و کشتی آزاد منتظر سه مدال خوش رنگ باشیم.
او از "حسن یزدانی" گفت و افزود: او می تواند یک پدیده کاروان المپیک کشور باشد. اگر چه با یک مانع جدی آمریکایی روبرو است اما او در 17 ماه گذشته فاقد رنکینگ است.
رنگرز پیش بینی کرد: کشتی گیران سنگسن وزن کشورمان در رقابت های المپیک ۲۰۲۰ توکیو به مدال نزدیکترند.
سه شنبه علی هاشمی ملی پوش وزنه برداری کشورمان در دسته ۱۰۹ کیلوگرم به روی تخته میرود و در وزن ۶۷ کیلوگرمِ کشتی فرنگی، محمدرضا گرایی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با حریفی از کلمبیا مسابقه میدهد.
و اما بخشی از این برنامه به حاشیه‌های المپیک پرداخت.

سه ورزشکار المپیکی کشورمان پس از بازگشت از توکیو، میهمان برنامه‌های مختلف شبکه خبر بودند.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۳.۵۹°    ۱۴.۷۹°