جدول زمان بندی نقل و انتقال اضطراری برون استانی فرهنگیان اعلام شد
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  شنبه 27 شهريور 1400
کد خبر : ۸۲۲۸۹۷
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۳
معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع، «دستورالعمل و جدول زمان بندی نقل و انتقال اضطراری برون استانی فرهنگیان برای سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰»را به ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها ابلاغ کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، از سوی معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع، «دستورالعمل و جدول زمان بندی نقل و انتقال اضطراری برون استانی فرهنگیان برای سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰» به ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها ابلاغ شد.

ثبت نام متقاضیان نقل و انتقال اضطراری برون استانی فرهنگیان، در سامانه Profile.medu.ir انجام می‌شود و فرآیند نقل و انتقال اضطراری تنها با موافقت اداره آموزش و پرورش منطقه مبداء، اداره کل آموزش و پرورش استان مبداء، اداره کل آموزش و پرورش استان مقصد و تأیید نهایی ستاد وزارت متبوع از طریق زیرسامانه نقل و انتقال در سامانه جامع منابع انسانی به آدرس hrm.medu.ir به صورت دائم و موقت انجام خواهد گرفت.

بر این اساس، تصمیم‌گیری در ارتباط با نقل و انتقال اضطراری درون استانی به اداره کل آموزش و پرورش استان‌ها در محدوده زمانی نقل و انتقال برون استانی ۱۲ تا ۱۴ اسفند ماه ۱۴۰۰، انجام خواهد شد.

در بند‌هایی از این دستورالعمل آمده است:

الف – نقل و انتقال نیرو‌های رسمی، آزمایشی و پیمانی:

شرط اولیه انتقال دائم، نداشتن تعهد خدمت بوده و ثبت درخواست انتقال موقت با هر میزان سنوات تجربی امکان پذیر است.

موافقت با انتقال متقاضیان مشروط به عدم نیاز مبداء و نیاز مقصد می‌باشد و مسئولیت ایجاد ساعت حق التدریس و یا کسر ساعت موظف ناشی از عدم رعایت این اصل، برعهده اداره کل آموزش و پرورش استان می‌باشد.

انتقال موقت افراد دارای شرایط حاد، خاص و … در صورت تصویب کارگروه توسعه مدیریت استان، قابل بررسی و اقدام خواهد بود.

به منظور تحکیم بنیان خانواده، درخواست انتقال موقت افرادی که در دوران دانشجویی (دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی) ازدواج نموده و مستخدمین ماده ۲۸ که پس از به کارگیری، تشکیل خانواده می‌دهند و از تاریخ ۱ مهرماه ۱۴۰۰ مشغول به کار خواهند شد، با رعایت موارد فوق الذکر قابل بررسی و اقدام خواهد بود.

در راستای ایجاد توازن و رفع مشکل کمبود نیروی انسانی، تسهیل و موافقت با انتقال متقاضیان استان‌های دارای مازاد نیرو مورد تأکید می‌باشد.

ب – نقل و انتقال نیرو‌های قراردادی:

انتقال این گروه از کارکنان در طول مدت قرارداد با موافقت و هماهنگی (نامه اداری) اداره کل آموزش و پرورش استان مبداء و مقصد با رعایت ملاحظات و سایر مقررات از جمله تأمین اعتبار در اداره کل مقصد (باهماهنگی ادارات بودجه) بلامانع است.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۷.۱۳°    ۲۷.۱۳°