بررسی پیشنهاد تعطیلی دو هفته‌ای تهران
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  شنبه 03 مهر 1400
کد خبر : ۸۲۲۹۰۵
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۷
رئیس مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت گفت: در جلسه قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مقابله با کرونا، پیشنهاد تعطیلی دو هفته‌ای تهران برای کنترل گونه دلتا کرونا در حال بررسی است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 "کیانوش جهانپور" گفت: در جلسه قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مقابله با کرونا با حضور وزرای کشور و بهداشت پیشنهاد تعطیلی دو هفته‌ای تهران برای کنترل گونه دلتا کرونا در حال بررسی است.

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت افزود: در پی نامه وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص موج سهمگین و پنجم کرونا و پیشنهاد تعطیلی دو هفته‌ای برای کاهش چرخش ویروس و بار بیمارستان‌ها، رهبر معظم انقلاب اسلامی از رئیس‌جمهور خواستند این موضوع بررسی شود و هر اقدامی که لازم است، انجام گیرد.

وی بیان کرد: دکتر نمکی در نامه خود به رهبر انقلاب نوشته بود شاید دو هفته تعطیلی جدی و ایستادگی و به‌کارگیری نیروهای نظامی و انتظامی و برخورد با شکستن شیوه نامه‌ها بتواند تا حد قابل توجهی از چرخش ویروس و بار بیمارستان‌ها و فشار نفس‌گیر بر همکاران ما بکاهد بر همین اساس هم اکنون قرارگاه مقابله با کرونا در حال تصمیم گیری در این خصوص است.

جهانپور گفت: هر گونه تصمیم‌گیری در خصوص محدودیت‌های جدید در اسرع وقت به اطلاع عموم مردم خواهد رسید.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۳۱.۵۱°    ۳۱.۹۹°