پیام ما، پیام میدانی است
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  دوشنبه 05 مهر 1400
کد خبر : ۸۲۳۰۱۳
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۲
فرمانده کل سپاه: دشمنان ما باید بدانند فصل این مسئله گذشته که بتوانند در نقطه‌ای منافع یا نیرو‌های ما را تهدید کنند، اما با عکس‌العملی مواجه نشوند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
فرمانده کل سپاه در بازدید از یگان‌های نیروی دریایی سپاه مستقر در سواحل خلیج فارس و تنگه هرمز تصریح کرد: صهیونیست‌ها متوجه پیامد‌های خطرناک حرف‌هایی که می‌زنند، باشند.
سرلشکر سلامی در حاشیه این بازدید با اشاره به لفاظی‌های اخیر صهیونیست‌ها علیه ایران اسلامی گفت: دشمنانی که این روز‌ها در مورد نظام مقدس جمهوری اسلامی با الفاظ تهدید آمیز صحبت می‌کنند؛ به ویژه رژیم غاصب صهیونیستی باید به این درک از واقعیت قدرت تهاجمی و دفاعی جمهوری اسلامی ایران و سپاه برسند که در سیاست‌ها و راهبرد‌های دفاعی ما هیچ گونه عملی، از هیچ دشمنی، در هیچ نقطه‌ای با هیچ مقیاسی نیست که قابل تحمل باشد و ما را وادار به واکنش‌های سرسختانه و قاطعانه نکند.

سرلشکر سلامی با تاکید بر اینکه قدرت دفاعی و تهاجمی ما برای واکنش‌های سخت به هر دشمنی کاملاً آماده است، اظهار کرد: ما برای هر سناریویی آمادگی داریم و همان‌گونه که امروز بخشی از این آمادگی‌ها در کرانه‌های خلیج نیلگون همیشه فارس مشاهده شد؛ این آمادگی‌ها در عرصه‌های مختلف قدرت دفاعی ما وجود دارد.

وی با تاکید بر اینکه این روز‌ها به همه اجزای قدرت خود سر می‌زنیم، تصریح کرد:امروز سامانه‌های موشکی، پدافندی، قدرت‌های دریایی و پهپادی و نیرو‌های زمینی ما در سطحی از آمادگی‌های فوق العاده به سر می‌برند که می‌توانند هر تهدیدی را با هر مقیاسی، در هر نقطه‌ای پاسخ دهند.

فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه اگر ناامنی وجود دارد؛ ریشه در سیاست‌های تجاوزکارانه دشمنان ما دارد گفت: دشمنان ما باید بدانند فصل این مسئله گذشته که بتوانند در نقطه‌ای منافع یا نیرو‌های ما را تهدید کنند، اما با عکس‌العملی مواجه نشوند.

سرلشکر سلامی در پایان با تاکید بر اینکه پیام ما نه یک پیام دیپلماتیک بلکه پیامی میدانی است و ما در میدان صحبت می‌کنیم، گفت: کسانی که با ادبیات تهدید آمیز علیه ما صحبت می‌کنند _از جمله نخست وزیر رژیم صهیونیستی و سایر مقامات این رژیم _متوجه پیامد‌های خطرناک حرف‌هایی که می‌زنند باشند و در محاسبات شان دقت لازم را به عمل آورند.
 
برچسب ها: سلامی ، بازدید ، نازعات
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۵.۴°    ۲۶.۷۹°