مقاومت فلسطین باعث عزت مسلمانان شد
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  پنجشنبه 29 مهر 1400
کد خبر : ۸۲۳۰۸۹
تاریخ انتشار : جمعه ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۹
رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) گفت: مقاومت مردم فلسطین در جنگ ۱۲ روزه باعث عزت مسلمانان شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از خانه ملت، آقای محمدباقر قالیباف روز پنجشنبه در حاشیه مراسم تحلیف سیزدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران و در دیدار با اسماعیل هنیه به پیروزی‌های چشمگیر ملت فلسطین در جنگ سیف القدس که در پایان ماه رمضان با رژیم اشغالگر قدس اتفاق افتاد اشاره کرد و گفت: پیروزی ملت فلسطین و مجاهدین مقاومت در مبارزه با دشمن تا به دندان مسلح رژیم صهیونیستی را به شما تبریک می‌گویم. جمهوری اسلامی ایران بر تعهد خود تا آزادی سرزمین‌های اشغالی استوار است و موضوعاتی همچون عادی سازی و شناسایی صهیونیست‌ها تاثیری بر عزم ما نخواهد داشت.
قالیباف تصریح کرد: صهیونیست‌ها همواره به کمتر از تجزیه کشور‌های اسلامی و تفرقه بین مسلمانان رضایت نمی‌دهند، اما مقاومت ملت فلسطین نقش مهمی در شکست توطئه‌های صهیونیست‌ها دارد.
رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین گفت: آنچه در مناطق اشغالی و غزه اتفاق افتاد، باعث زنده شدن روحیه سلحشوری، مقاومت و مبارزه برای پایان دادن به حاکمیت رژیم صهیونیستی بر سرزمین‌های اشغالی، قدس و مسجدالاقصی است.
اسماعیل هنیه نیز با قدردانی از مواضع موثر جمهوری اسلامی ایران در حمایت از مردم فلسطین در شرایط مختلف گفت: رهبری، مردم و دولت جمهوری اسلامی ایران، حامی همیشگی ملت فلسطین و محور مقاومت هستند.
وی خاطر نشان کرد: ملت فلسطین در جنگ سیف القدس نشان داد که تنها راه برای احقاق حق ملت فلسطین و امت اسلامی خط مقاومت و مبارزه با رژیم اشغالگرقدس است و این مسیر را با قدرت و اطمینان ادامه خواهد داد.
اسماعیل هنیه تأکید کرد: ملت فلسطین مصمم به مبارزه برای بازپس گیری سرزمین‌های اشغالی است و هرگز از عزم و اراده مقاومت در مبارزه با رژیم اشغالگر قدس تا آزادی کاسته نخواهد شد.
برچسب ها: قالیباف ، هنیه ، فلسطین ، مقاومت
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۹.۵۹°    ۱۳.۹۹°