نتایج رقابت کمانداران کشورمان در مسابقات جهانی لهستان
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  سه‌شنبه 30 شهريور 1400
کد خبر : ۸۲۳۶۲۳
تاریخ انتشار : جمعه ۲۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۸
در ادامه مسابقات جهانی تیراندازی با کمانِ رده نوجوانان و جوانان در لهستان، کمانداران کشورمان در مرحله حذفی به مصاف حریفان خود رفتند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
نتایج رقابت کمانداران ایران در مسابقات جهانی لهستان به شرح ذیل است:

ارشک فاضل در دور مقدماتی ریکرو نوجوانان با امتیاز ۶۴۷ در رده بیستم قرار گرفت. وی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم مسابقات حذفی با برنده دیدار لیتوانی و اوکراین بازی خواهد کرد.

نیما نادری در دور مقدماتی ریکرو نوجوانان با امتیاز ۶۲۳ در رده چهل و نهم ایستاد. وی در دور نخست مسابقات حذفی با کمانداری از ارمنستان دیدار می‌کند.

محمدحسین گلشنی در دور مقدماتی ریکرو نوجوانان با امتیاز ۶۴۸ در رده نوزدهم قرار گرفت. وی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم مسابقات حذفی با برنده دیدار فرانسه و لهستان بازی خواهد کرد.

یسنا پورماهانی در دور مقدماتی ریکرو نوجوانان با امتیاز ۶۱۷ در رده سی و نهم ایستاد. وی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم مسابقات حذفی با کمانداری از هند بازی خواهد کرد.

گیسا بایبوردی در دور مقدماتی کامپوند جوانان با امتیاز ۶۸۲ در رده هشتم قرار گرفت. وی در دور نخست مسابقات حذفی با کمانداری از لهستان بازی خواهد کرد.

ساغر حلوایی در دور مقدماتی کامپوند جوانان با امتیاز ۶۳۵ در رده چهل و نهم قرار گرفت. وی در دور نخست مسابقات حذفی با کمانداری از بریتانیا بازی خواهد کرد.

بیتا عاشق‌زاده در دور مقدماتی کامپوند جوانان با امتیاز ۶۸۲ در رده هشتم قرار گرفت. وی در دور نخست مسابقات حذفی با کمانداری از لهستان بازی خواهد کرد.

پارسا زمانی‌نژاد در دور مقدماتی کامپوند جوانان با امتیاز ۶۸۳ در رده بیست و سوم قرار گرفت. وی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم مسابقات حذفی با کمانداری از فرانسه بازی خواهد کرد.

آرمین پاکزاد در دور مقدماتی کامپوند جوانان با امتیاز ۶۷۹ در رده سی‌ام ایستاد. وی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم مسابقات حذفی با کمانداری از آلمان بازی خواهد کرد.

امیر محمد قربان‌زاده در دور مقدماتی کامپوند جوانان با امتیاز ۶۸۲ در رده بیست و ششم ایستاد. وی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم مسابقات حذفی با نماینده اسلوونی بازی خواهد کرد.

تیم ریکرو نوجوانان پسر ایران با ترکیب ارشک فاضل، نیما نادری و محمدحسین گلشنی با امتیاز یک هزار و ۹۱۸ در رده هشتم قرار گرفت.

تیم ایران پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم مسابقات حذفی با تیم اوکراین بازی خواهد کرد.

تیم میکس ریکرو نوجوانان ایران با ترکیب یسنا پورماهانی و محمدحسین گلشنی با امتیاز یک هزار و ۲۶۵ در رده چهاردهم قرار گرفت.

تیم ایران در دور نخست مسابقات حذفی به مصاف تیم قزاقستان می‌رود.

تیم میکس کامپوند جوانان ایران با ترکیب بیتا عاشق‌زاده و پارسا زمانی‌نژاد با امتیاز ۱۳۶۱ در رده دهم ایستاد. تیم ایران در دور نخست مسابقات حذفی به مصاف تیم پرتغال می‌رود.

تیم کامپوند جوانان ایران در رده پسران با ترکیب پارسا زمانی‌نژاد، آرمین پاکزاد و امیر محمد قربان‌زاده با امتیاز دوهزار و ۴۴ در رده هفتم ایستاد. تیم ایران پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم مسابقات حذفی به مصاف تیم قزاقستان می‌رود.

تیم کامپوند جوانان ایران در رده دختران با ترکیب گیسا بایبوردی، ساغر حلوایی و بیتا عاشق‌زاده با امتیاز یک هزار و ۹۹۱ در رده هشتم ایستاد. تیم ایران در دور نخست مسابقات حذفی به مصاف تیم اسپانیا می‌رود.

در ریکرو جوانان و در دور دوم مسابقات حذفی رضا شبانی در دیدار با نماینده سوئد با نتیجه ۶ بر ۴ شکست خورد و حذف شد.

در ریکرو جوانان و در مرحله حذفی سوگند رحمانی در دور دوم مسابقات حذفی در دیدار با نماینده ایتالیا با نتیجه ۶ بر ۲ شکست خورد و حذف شد.

در کامپوند نوجوانان و در مرحله نخست مسابقات حذفی ابوالفضل سلطانی نژاد مقابل نماینده لهستان با نتیجه ۱۳۷ بر ۱۲۴ به پیروزی رسید و باید در دور دوم مسابقات به مصاف کمانداری از ایتالیا برود.

در کامپوند نوجوانان و در مرحله نخست مسابقات حذفی امیررضا عزیزی با نتیجه ۱۳۵ بر ۱۱۶ مقابل نماینده لهستان به پیروزی رسید. وی در دور دوم به مصاف نماینده مکزیک می‌رود.

ارشک فاضل در دور دوم مسابقات حذفی ریکرو نوجوانان با نتیجه ۷ بر ۳ مقابل اوکراین به پیروزی رسید. وی در دور سوم به مصاف کمانداری از ژاپن می‌رود.

نیما نادری در دور نخست مسابقات حذفی ریکرو نوجوانان با نتیجه ۶ بر ۲ مقابل نماینده ارمنستان به پیروزی رسید و در دور دوم با نتیجه ۶ بر صفر مغلوب نماینده ژاپن شد و حذف شد.

محمدحسین گلشنی در دور دوم مسابقات حذفی ریکرو نوجوانان با نتیجه ۶ بر صفر از سد کمانداری از فرانسه به برتری رسید و راهی دور بعدی شد. وی در دور سوم به مصاف نماینده اسپانیا می‌رود.

یسنا پورماهانی در دور دوم مسابقات حذفی ریکرو نوجوانان با نتیجه ۶ بر ۴ مغلوب کمانداری از هند شد و از گردونه مسابقات کنار رفت.

گیسا بایبوردی در دور نخست مسابقات حذفی کامپوند جوانان با نتیجه ۱۳۵ بر ۱۲۴ مقابل کمانداری از لهستان به برتری رسید. وی در دور دوم باید با کمانداری از کلمبیا بازی کند.

ساغر حلوایی در دور نخست مسابقات حذفی کامپوند جوانان با نتیجه ۱۴۰ بر ۱۳۶ مقابل کمانداری از بریتانیا به پیروزی رسید. وی در دور دوم با نماینده السالوادور بازی خواهد کرد.

بیتا عاشق‌زاده در دور نخست مسابقات کامپوند جوانان با نتیجه ۱۴۲ بر ۱۲۲ مقابل نماینده لهستان به پیروزی رسید و حریف کمانداری از هنگ‌کنگ در دور بعدی شد.

پارسا زمانی‌نژاد در دور دوم مسابقات حذفی کامپوند جوانان با نتیجه ۱۴۱ بر ۱۲۸ مقابل کمانداری از فرانسه شکست خورد و حذف شد.

آرمین پاکزاد در دور دوم مسابقات کامپوند جوانان با نتیجه ۱۴۳ بر ۱۳۷ مقابل نماینده آلمان شکست خورد و حذف شد.

امیر محمد قربان‌زاده در دور دوم مسابقات حذفی کامپوند جوانان مقابل کمانداری از اسلوونی با نتیجه ۱۴۶ بر ۱۳۸ به پیروزی رسید. وی در دور سوم باید با نماینده آمریکا بازی کند.

در میکس ریکرو جوانان تیم ایران با ترکیب رضا شبانی و سوگند رحمانی در دور نخست مسابقات مرحله حذفی با نتیجه ۶ بر ۲ مقابل ازبکستان شکست خورد و حذف شد.

تیم میکس ریکرو نوجوانان ایران با ترکیب یسنا پورماهانی و محمدحسین گلشنی در دور نخست مسابقات حذفی به مصاف تیم قزاقستان رفت و با نتیجه ۶ بر صفر به پیروزی رسید. تیم ایران در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف تیم هند می‌رود.

تیم میکس کامپوند جوانان ایران با ترکیب بیتا عاشق‌زاده و امیرمحمد قربان زاده در دور نخست مسابقات حذفی با نتیجه ۱۴۹ بر ۱۳۸ تیم پرتغال را شکست داد. تیم ایران در دور یک هشتم نهایی به مصاف تیم ایتالیا می‌رود.

رقابت‌های جهانی تیروکمان در رده سنی جوانان و نوجوانان ریکرو و کامپوند در لهستان برگزار شد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۳۱.۵۹°    ۳۲.۷۹°