سیدحسن نصرالله: حزب الله بزرگترین حزب لبنان است
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  سه‌شنبه 30 شهريور 1400
کد خبر : ۸۲۳۶۸۱
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۸
دبیرکل حزب الله لبنان در سخنرانی تلویزیونی گفت: جنبش حزب الله در حال حاضر نماد یک مقاومت بزرگ و دارای تأثیرات ملی و منطقه‌ای خیره کننده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
«سید حسن نصرالله» در پنجمین شب ماه محرم و مراسم عزاداری امام حسین(ع) در منطقه ضاحیه جنوبی بیروت طی سخنرانی تلویزیونی گفت: «در حال حاضر با استناد به همه معیارها، بدون شک حزب الله بزرگترین حزب لبنان است. این یک نکته مثبت است که مسئولیت‌هایی را نیز ایجاد می‌کند.

وی افزود: ممکن است یک شخصیت سیاسی، شیخ یا عالم دینی مستقل هر چه می‌خواهد بگوید و هر که را می‌خواهد مورد حمله و اتهام زنی قرار دهد، اما وقتی هر یک از ما در این کشور اظهار نظری می‌کند، نتایج و پیامد‌ها و ملزوماتی برای حال، آینده و سرنوشت مردم دارد و از این رو مسئولیت ما در قبال رفتارمان مسئولیت بسیار بزرگ و خطیری است.

دو روز پیش هم «سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب‌الله لبنان در سخنرانی خود در مراسم سومین شب ماه محرم ضمن هشدار درباره جنگ روانی، گفت: عده‌ای برای بحران در لبنان زمینه‌چینی می‌کنند.
 
دبیرکل حزب الله لبنان با تأکید بر اهمیت صداقت، تأکید کرد: نباید بی دلیل به کسی اتهام بزنیم و به او ناسزا بگوییم. هجمه و انتقاد با یکدیگر تفاوت دارند. باید تفاوت میان این دو تعبیر درک شود.

سید حسن نصرالله ادامه داد: اصحاب رسانه باید صداقت در نقل قول را رعایت کنند. نباید جنگ روانی و رسانه‌ای را دست کم گرفت؛ لذا از همه مسئولان حزب الله می‌خواهم که اگر اتفاقی رخ داد حتماً درباره آن به افکار عمومی توضیح بدهند.

وی با تأکید بر لزوم توجه به جنگ روانی، گفت: به هر حال ما با اهانت به افراد کاملاً مخالف هستیم. اکنون مرحله حساسی را پشت سر می‌گذاریم. ما در نبردی سخت قرار داریم. حامیان مقاومت باید بیدار باشند و به مسئولیت خود عمل کنند. هر کسی که نظرش را بیان می‌کند نباید مورد توهین و ناسزاگویی قرار گیرد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۶.۹۹°    ۲۶.۹۹°