راه‌اندازی پایگاه واکسیناسیون عمومی در تهران
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  جمعه 30 مهر 1400
کد خبر : ۸۲۳۹۷۰
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۴
به همت ستاد اجرایی فرمان امام(ره)، پایگاه تجمیعی واکسیناسیون اشراق در شرق تهران رسما افتتاح شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 سیدرضا مظهری، رئیس هیئت مدیره برکت‌تل وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام(ره) گفت: باتوجه به شیوع ویروس دلتا کرونا و بنابر اعلام نیاز وزارت بهداشت برای افزایش ظرفیت تزریق واکسن در کشور، پایگاه تجمیعی "اشراق" توسط ستاد اجرایی فرمان امام(ره) و با همکاری این وزارتخانه در محل فرهنگسرای اشراق راه‌اندازی شد.

وی افزود: این پایگاه با ۳۵ جایگاه تزریق واکسن در شرق تهران راه‌اندازی شده و آماده‌سازی فضای محیطی، تجهیز بخش‌های پزشکی و درمانی و همچنین تأمین پزشک و نیروی انسانی و پرداخت تمام هزینه‌های آن توسط گروه دارویی برکت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) انجام گرفته است.

مدیراجرایی مطالعات بالینی واکسن کوو ایران برکت درخصوص امتیاز ویژه این پایگاه نسبت به سایر پایگاه‌های واکسیناسیون گفت: در این پایگاه هم مثل سایر پایگاه‌ها تمام واکسن‌هایی که توسط وزارت بهداشت در کشور توزیع می‌شود در اختیار مردم قرار داده می‌شود، اما به طور ویژه تلاش می‌شود که در تمام ساعات کار پایگاه، "واکسن برکت" برای تزریق وجود داشته باشد.

وی درخصوص اشخاصی که مایل هستند از خدمات این پایگاه استفاده کنند، گفت: تمام افرادی که از نظر وزارت بهداشت شامل شرایط تزریق واکسن هستند، میتوانند هنگام ثبت‌نام در سایت واکسیناسیون عمومی متعلق به وزارت بهداشت، پایگاه اشراق رابه عنوان مرکز تزریق واکسن خود انتخاب کنند و طبق زمان‌بندی مشخص شده در سایت به این مرکز مراجعه کنند و بین واکسن برکت و سایر واکسن‌های موجود یکی را برای تزریق انتخاب کنند.

مظهری ساعت کار این مرکز را مشابه سایر مراکز واکسیناسیون عمومی اعلام و بیان کرد: البته ما به وزارت بهداشت اعلام آمادگی کرده‌ایم که می‌توانیم ساعت کار این مرکز را برای تزریق واکسن به تعداد بیشتری از مردم افزایش دهیم و هیچ مشکلی دراین زمینه نداریم.

مدیراجرایی مطالعات بالینی واکسن کوو ایران برکت گفت: در این پایگاه با استفاده از زیرساخت‌های موجود فرایند به گونه‌ای طراحی و پیاده‌سازی شده که موجب سهولت در خدمت‌رسانی و کاهش تجمع مراجعان می‌شود.
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۷.۵۹°    ۱۲.۹۹°