واردات بیش از ۲۴ میلیون دز واکسن کرونا
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  چهارشنبه 31 شهريور 1400
کد خبر : ۸۲۳۹۸۸
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۳
معاون فنی و امور گمرکی گمرک گفت: بر اساس آخرین آمار ثبت شده در گمرک تا دیروز، ۲۴ میلیون و ۴۳۴ هزار و ۶۱۰ دُز واکسن کرونا وارد کشور شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
آقای مهرداد جمال ارونقی گفت: دیروز بیستمین محموله واکسن وارداتی از مبدا چین به میزان ۷۰۰ هزار دُز به فرودگاه امام وارد شد که به این ترتیب جمع کل واکسن‌های وارداتی به کشور به عدد ۲۴ میلیون و ۴۳۴ هزار و ۶۱۰ دُز رسید.

معاون فنی و امور گمرکی گمرک کشور افزود: محموله دیروز سی و هفتمین محموله وارداتی واکسن از بهمن پارسال تاکنون بوده که تشریفات آن در حداقل زمان و در پای پرواز انجام شده و در اختیار نمایندگان وزارت بهداشت قرار گرفته است.

ارونقی گفت: تا کنون ۲۰ محموله واکسن سینوفارم به میزان ۱۷ میلیون و ۹۱۰ هزار دز از مبدا چین، ۳ محموله واکسن آسترازنکا به میزان ۲ میلیون و ۹۱۱ هزار و ۸۱۰ دز از مبدا ژاپن، یک محموله واکسن کواکس ایتالیایی به میزان یک میلیون و ۴۵۲ هزار دز، ۱۰ محموله واکسن اسپوتنیک روسی به میزان یک میلیون و ۲۰ هزار دز، یک محموله واکسن کواکس کره جنوبی به میزان ۷۰۰ هزار و ۸۰۰ دز، یک محموله واکسن آسترازنکای روسی به میزان ۳۱۵ هزار دز و یک محموله واکسن بهارات هند به میزان ۱۲۵ هزار دز به کشور وارد شده است.
برچسب ها: کرونا ، واکسن ، واردات ، گمرک
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۳۱.۹۹°    ۳۱.۹۹°