آغاز کشتی فرنگی قهرمانی جوانان جهان
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  جمعه 02 مهر 1400
کد خبر : ۸۲۴۱۰۲
تاریخ انتشار : جمعه ۲۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۵
مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جوانان جهان امروز با حضور ملی پوشان ایران در اوفای روسیه آغاز شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
برنامه نمایندگان ایران به این شرح است:

* وزن ۵۵ کیلوگرم: امیررضا ده بزرگی پس از استراحت در دور نخست، در دور یک هشتم نهایی به مصاف المیر علیف از جمهوری آذربایجان می‌رود.

* وزن ۶۰ کیلوگرم: سعید اسماعیلی در دور اول با ادموند نازاریان از بلغارستان مبارزه می‌کند و در صورت غلبه بر این حریف در دور یک هشتم نهایی به مصاف برنده کشتی مرت ایلبارس از ترکیه و دیمیتری خاچیدزه از گرجستان می‌رود.

* وزن ۶۳ کیلوگرم: ایمان محمدی پس از استراحت در دور اول، در دور یک هشتم نهایی با چیسی لاجویی از آمریکا کشتی می‌گیرد.
 
* وزن ۶۷ کیلوگرم: دانیال سهرابی پس از استراحت در دور نخست، در دور یک هشتم نهایی با برنده دیدار دیپک از هند و دین محمد کوشکار از قزاقستان روبرو می‌شود.

* وزن ۷۲ کیلوگرم: امیر عبدی در دور اول به مصاف یوگنی بایدوسوف از روسیه می‌رود و در صورت پیروزی در دور یک هشتم نهایی با برنده کشتی شهروز اوچیلوف از تاجیکستان و لوکا مالوبابیچ از کرواسی مصاف خواهد داد.

* وزن ۷۷ کیلوگرم: محمدحسین آذرم دخت در دور اول استراحت کرد و در دور یک هشتم نهایی به مصاف واسیلی کویوچ از رومانی می‌رود.

* وزن ۸۲ کیلوگرم: محمد ناقوسی در دور نخست به مصاف فارس غالی از مصر می‌رود و در صورت کسب برد، در دور یک هشتم نهایی با برنده کشتی آدام گارژیولا از لهستان و مارسل استنکنبرگ از هلند مسابقه می‌دهد.

* وزن ۸۷ کیلوگرم: علی عابدی درزی در دور اول با آلگوت کایلمان از سوئد کشتی می‌گیرد و در صورت پیروزی در دور یک هشتم نهایی حریف لاچین، ولی اف از جمهوری آذربایجان خواهد شد.

* وزن ۹۷ کیلوگرم: مرتضی القوسی پس از استراحت در دور نخست، در دور یک هشتم نهایی با ایگناس بوکوسکاس از لیتوانی روبرو می‌شود.

* وزن ۱۳۰ کیلوگرم: امیرمحمد بیات پس از استراحت در دور اول، در دور یک هشتم نهایی با سرخان ممدوف از جمهوری آذربایجان کشتی می‌گیرد.

- مسابقات اوزان ۵۵، ۶۳، ۷۷، ۸۷ و ۱۳۰ کیلوگرم امروز برگزار می‌شود.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۲.۷۹°    ۲۶.۹۹°