ابقای «محمد بنا» با حکم رئیس فدراسیون کشتی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  سه‌شنبه 06 مهر 1400
کد خبر : ۸۲۴۱۹۳
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۸
طی مراسمی و در محل اردوی تیم ملی کشتی فرنگی، حکم سرمربیگری محمد بنا اهدا شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 امروز و طی مراسمی که با حضور علیرضا دبیر رئیس، حمید سوریان نایب رئیس فدراسیون کشتی، کادر فنی و اعضای تیم ملی کشتی فرنگی در خانه کشتی شهید صدرزاده برگزار شد، حکم سرمربیگری محمد بنا که تا پایان بازی‌های آسیایی سال ۲۰۲۲ است، به وی اهدا شد.

علیرضا دبیر در این دیدار خطاب به کشتی گیران و کادر فنی گفت: از وجود محمد بنا استفاده کنید و اگر مشکلی دارید، وی مانند یک پدر می‌تواند به شما کمک کند.

وی ادامه داد: من «محمد بنا» را هم از نظر اخلاقی و نظم و هم از نظر فنی قبول دارم و تصمیماتی که توسط وی گرفته می‌شود با مشاورت فدراسیون کشتی است.

دبیر بیان کرد: محمد بنا چرخه‌ انتخابی تیم ملی را رعایت می‌کند و کشتی گیرانی را به مسابقات می‌برد که پیروز میدان باشند و اگر شما می‌خواهید حق خود را بگیرد، تمامی حریفان خود را شکست داده و در مسابقات صاحب مدال شوید.

رئیس فدراسیون کشتی گفت: خوشحالم که محمد بنا در کنار کشتی است، چرا که او از زندگی و زن و بچه خود زده و در اردو‌های تیم ملی تمام قد در خدمت کشتی است.

وی خطاب به کشتی گیران گفت: تا روزی که مانند یک سرباز در خدمت کشتی باشید و به مربیان خود بگویید چشم و حرف آن‌ها را قبول داشته باشید مدال می‌گیرید و اگر روزی برسد که فکر کنید که خودتان می‌توانید بدون کمک مربیان موفق شوید و حرف آن‌ها برایتان اهمیتی نداشته باشد، به هیچ جا نخواهید رسید.

دبیر گفت: همان‌طور که از کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد و غلامرضا محمدی تا آخرین لحظه حمایت و پشتیبانی کردم به تیم فرنگی نیز اعتقاد دارم و مطمئن باشید من و حمید سوریان از کادر فنی و برنامه‌های تیم ملی کشتی فرنگی به صورت کامل حمایت و پشتیبانی خواهیم کرد چراکه اعتقاد دارم که محمد بنا برای خدا کار می‌کند و هدف شخصی ندارد و به دنبال موفقیت و کسب مدال در کشتی ایران است که این هدف ما و خواست همه‌ی مردم ایران است.

وی بیان کرد: برنامه‌ی ما تا المپیک پاریس است و زمان زیادی تا مسابقات کسب سهمیه المپیک نداریم، پس باید با همدلی و اتحاد به فکر موفقیت در این بازی‌ها باشیم.

در ادامه محمد بنا با بیان اینکه من بیش از ۱۰ سال سرمربیگری تیم ملی را برعهده داشتم، گفت: به جرأت می‌توانم بگویم که هیچ دوره‌ای مانند این دوره نبوده و در دو سال گذشته بیشترین حمایت و پشتیبانی از تیم‌های ملی کشتی صورت گرفته و ما بهترین امکانات را داشته و اردو‌های خوبی را برگزار کردیم.

بنا افزود: ما خیلی راحت با این فدراسیون کار می‌کنیم و هیچ مشکلی وجود ندارد و این یکی از دلایل اصلی موفقیت ما است.

وی ادامه داد: موفقیت برای یک شخص نیست بلکه کار تیمی انجام می‌شود و من از تمامی همکارانم در تیم ملی نهایت تشکر را دارم، ضمن اینکه قدردان زحمات تمامی مربیانی که در سراسر کشور برای آماده سازی کشتی گیران تلاش می‌کنند، هستم.

بنا تصریح کرد: ما در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۰ که در ۷ وزن بود صاحب ۴ مدال طلا شدیم، اما هدف و برنامه ریزی ما باید این باشد که بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ که در شش وزن برگزار می‌شود، صاحب ۶ مدال طلا شویم.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی خاطرنشان کرد: هدفی جز اینکه به اهتزاز درآوردن پرچم کشورم ندارم و تمام تلاش خود را برای رسیدن به این هدف خواهم کرد.

حمید سوریان نیز گفت: در این مدت گذشته، کشتی یکی از بهترین دوران خود را سپری می‌کند و از لحاظ امکانات و پشتبانی در شرایط بسیار خوبی هستیم.

وی ادامه داد: کسب مدال طلای کشتی فرنگی در المپیک توکیو بسیار با ارزش بود، اما امیدوارم که بتوانیم در المپیک بعدی حداقل ۲ مدال طلا کسب کنیم تا جای خالی تصاویر روی خانه کشتی صدرزاده کامل شود.

سوریان در پایان گفت: همدلی و پشتکار باید سرلوحه کار قرار گیرد و باید به محمد بنا به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی که افتخارات زیادی را برای ما بدست آورده اعتماد کنید تا به موفقیت برسید.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۶.۵۱°    ۲۶.۹۹°