موفقیتی برای سیمای مهاباد
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  دوشنبه 08 آذر 1400
کد خبر : ۸۲۴۲۶۹
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۸
مستند سیمای مرکز مهاباد به جشنواره بین المللی ABU راه یافت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
مسئول روابط عمومی صدا و سیمای مرکز مهاباد گفت: مستند "من شاهو" از تولیدات سیمای مرکز این شهرستان به جشنواره بین المللی ABU راه یافت.

اکبر قبادی افزود: امسال ۱۶ اثر از تولیدات رسانه ملی در جشنواره بین المللی اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های آسیا و اقیانوسیه ABU شرکت می‌کنند که در این بین ۹ اثر از تولیدات رادیویی و تلویزیونی صدا و سیمای مرکز مهاباد است.

قبادی تصریح کرد: کمیته داوری این دوره در امور بین الملل سازمان اسفند ۱۳۹۹ آغاز به کار کرد که پس از فراخوان و دریافت برنامه‌ها ۵۰۰ اثر ارسالی داوری و در نهایت ۱۶ اثر فاخر به این جشنواره ارسال شد که از بین تولیدات مراکز استان‌های صدا و سیما، مستند "من شاهو" از مرکز مهاباد نیز برای شرکت در این جشنواره انتخاب شد.

مسئول روابط عمومی صدا و سیمای مرکز مهاباد اضافه کرد: "سوران شریفی" تهیه کننده و کارگردان این اثر فاخر، از دانش آموختگان دانشگاه هنر تهران در مقطع کارشناسی ارشد کارگردانی فعالیت داشته و تاکنون چندین اثر مستند و داستانی کوتاه دیگر و همچنین حضور در جشنواره‌های داخلی و بین المللی را در کارنامه خود دارد.

اتحادیه رادیو و تلویزیونی آسیا و اقیانوسیه ABU با ۱۷۰ عضو از پنج کشور جهان یکی از حرفه ای‌ترین اتحادیه‌های رسانه‌ای درجهان است و با سه میلیارد مخاطب درکشور‌های مختلف بزرگترین و گسترده‌ترین تشکل رادیو و تلویزیونی در جهان به شمار می‌رود.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۴.۰۷°    ۱۴.۰۷°