ورود واکسن از کشور‌های قابل اعتماد
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  دوشنبه 26 مهر 1400
کد خبر : ۸۲۴۳۲۶
تاریخ انتشار : دوشنبه ۰۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۱
فرمانده کل سپاه گفت: از کشور‌های قابل اعتماد واکسن وارد می‌شود و با تلاش برای تولید واکسن داخلی، تامین واکسن در کشور افزایش می‌یابد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی در نشست ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا در اصفهان با بیان اینکه در ابتدای بیماری کرونا قدرت‌های مدعی در پیشرفت‌های پزشکی تا آستانه فروپاشی پیش رفتند گفت: در ابتدای بیماری ما به سرعت به کمبود‌ها و نقص‌ها غلبه کردیم و این در حالی بود که در تحریم ظالمانه و عملیات روانی دشمنان روبه رو بودیم.

سردار سلامی با اشاره به اینکه ما از هر بحرانی با هر میزان مقیاسی عبور می‌کنیم، حال این بحران جنگ باشد یا تحریم اقتصادی یا حوادث غیر مترقبه یا بیماری ناشناخته گفت: دشمن ما را حتی از پول‌های خودمان محروم کرد و نگذاشتند نیاز‌های اساسی پزشکی را تامین کنیم، اما با این وجود توانستیم بر ظرفیت داخلی تکیه کنیم.

وی افزود: هدفشان این بود که برای کمک به سمت دشمن دست درار کنیم، اما ما به آنان بی اعتماد هستیم و نمی‌توانیم سلامت جامعه را به آنان بسپاریم و این در شرایطی است که آنان از سلاح بیولوژیک علیه مردم ما استفاده می‌کنند و در این شرایط براساس اصل استقلال عمل می‌کنیم.

فرمانده کل سپاه گفت: کادر درمان در خط مقدم یک جبهه خطرناک قرار دارند، اما با فداکاری در صحنه ایستاده اند و نمایشی از آزمون ستایش برانگیز و قابل تحسین و ماندگار را به رویت همه رسانه اند و با ثبات قدم خود نظام سلام کشور را پایدار نگه داشته اند.

سردار سرلشکر پاسدار حسن سلامی افزود: با ابتکار و گذشت کادر درمان و همکاری نیرو‌های مسلح تلاش می‌کنیم از این موج بیماری عبور کنیم.

وی با بیان این که ما به جز بحث کرونا، در جبهه‌های مختلف از جمله تحریم، جنگ رسانه‌ای با توطئه‌های مختلف روبرو هستیم افزود: با پیام رهبر معظم انقلاب برای مقابله و کنترل بیماری بار دیگر تمام ظرفیت‌ها به میدان آمد و اقدامات خوبی صورت گرفت.

وی گفت: به همه مردم اطمینان می‌دهیم در خصوص وظایفی که بر عهده داریم با تمام توان در صحنه هستیم و ایمان به مردم اصل خدمت ما است، تا انتها خواهیم ماند و تمام توان مان را بدون منت در اختیار مردم قرار می‌دهیم.

سردار سلامی افزود: مسئله آب استان با همت و اراده مسولان باید حل شود و در این زمینه هم هر کمکی باشد در خدمت هستیم.

دیدار با مسولان و فرماندهان ارشد استان، افتتاح جاده فریدون شهر به پشتکوه (تلفنی). بهره برداری از مرحله دوم بیمارستان صحرایی شهید صدوقی و اضافه شده ۱۵۰ تخت جدید بیمارستانی، بازدید از مرکز واکسیناسیون دانشگاه خوراسگان اصفهان، بازدید از پایگاه بسیج نمونه باتون زینبیه اصفهان و توزیع ۵۰ هزار بسته کمک‌های مومنانه و معیشتی از مهم‌ترین برنامه فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سفر به اصفهان است.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۸.۷۹°    ۱۶.۹۹°