دستگیری ۳۴۴ متهم در طرح رعد شهرستان ری
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  سه‌شنبه 30 شهريور 1400
کد خبر : ۸۲۴۴۲۴
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۰۲ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۴
فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: ۳۴۴ سارق، زورگیر، مالخر، سارقان به عنف، خرده فروش مواد مخدر و برهم زنندگان نظم عمومی در سومین طرح رعد شهرستان ری دستگیر و سه باند توزیع مواد مخدر متلاشی شدند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

سردار حسین رحیمی روز سه شنبه در ارائه گزارش سومین طرح "رعد" فرماندهی انتظامی شهرستان ری در شهرری، اظهار داشت: ۱۳۴ سارق که به ۱۶۰ فقره سرقت اعتراف کرده اند در این طرح رعد دستگیر شدند.

وی با اشاره به کشف ۱۳۳ کیلوگرم انواع مواد مخدر طی یک ماه گذشته در سطح شهرستان ری، عنوان کرد: ۳۵ نفر از مواد فروشان عمده و خرده فروشان در سومین طرح رعد فرماندهی انتظامی شهرستان ری دستگیر و سه باند توزیع مواد مخدر نیز متلاشی شدند.

رحیمی ادامه داد: ماموران ستاد فرماندهی شهرستان ری از توزیع کنندگان مواد مخدر ۲ قبضه سلاح گرم و ۱۴ قبضه سلاح سرد نیز کشف و ضبط کرده اند.

وی با اشاره به اینکه ماموران نیروی انتظامی شهرستان ری طی یک ماه گذشته موفق به کشف یک فقره قتل شده اند، ابراز کرد: متهم به قتل نیز در کوتاه ترین مدت زمان دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.

رحیمی در ادامه به استقرار پلیس های تخصصی از جمله پلیس اقتصادی در شهرستان ری اشاره کرد و افزود: خوشبختانه این پلیس تخصص در یک ماه گذشته موفق به کشف ۸۵ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق از انبارهای جنوب تهران شده است.

وی اضافه کرد: همچنین ماموران کانتری های سیزده گانه شهرستان ری در این مرحله از طرح رعد موفق به کشف ۲۱ هزار بطری آب معدنی تقلبی و چهار نفر اراذل اوباش و مزاحم نوامیس مردم شده اند.

گفتنی است در سومین طرح رعد ستاد فرماندهی شهرستان ری، ساختمان موقت این ستاد نیز در شهرری به بهره برداری رسید و پلیس های تخصصی در آن مستقر شدند.

همچنین کارکنان خدوم نیروی انتظامی شهرستان ری ۲۹۰ بسته معیشتی که شامل برنج، روغن، حبوبات، ماکارونی، چای و قند بود را نیز در قالب کمک های مومنانه بین محرومان و نیازمندان توزیع کردند.

 

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۰.۵۹°    ۲۵.۹۹°