ابلاغ دستور العمل برگزاری امتحانات شهریور ۱۴۰۰
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  جمعه 26 شهريور 1400
کد خبر : ۸۲۴۴۷۴
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۰۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۱
مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی، «دستورالعمل برگزاری امتحانات شهریور ۱۴۰۰» را با تأکید بر رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی» به استان ها، ابلاغ کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی «دستورالعمل برگزاری امتحانات شهریور ۱۴۰۰» را با تأکید بر رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی، جهت اجرا به ادارات کل آموزش و پرورش استان ها، ارسال کرد.

در بخش‌هایی از این دستورالعمل آمده است: *زمان برگزاری آزمون برای دانش آموزان ابتدایی دارای «سطح عملکرد نیاز به آموزش و تلاش بیشتر»، از ۶ تا ۱۵ شهریور بوده و ارزشیابی از دانش آموزان دوره اول ابتدایی شامل دروس «فارسی» و «ریاضی» و دوره دوم ابتدایی شامل دروس «فارسی»، «ریاضی» و «علوم» است.

* ارزشیابی در پایه‌های اول، دوم و ششم دوره ابتدایی به صورت عملکردی و در پایه‌های سوم، چهارم و پنجم دوره ابتدایی به تشخیص معلم و تأیید مدیر مدرسه، بر اساس محتوای پوشه کار، انجام خواهد شد.

* فرآیند آموزش و ارزشیابی دروس علمی و کارگاهی هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش، با رعایت دقیق شیوه نامه‌های بهداشتی، با اولویت پایه دوازدهم، انجام می‌شود.

* ارزشیابی دروس داخلی پایه دوازدهم و دروس افتاده سنوات قبل برای دانش آموزان پایه‌های یازدهم و دوازدهم، به شیوه حضوری انجام می‌شود.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۳۳.۹۹°    ۳۴.۷۹°