دیدار رئیسی با کارکنان بهشت زهرا
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  شنبه 13 آذر 1400
کد خبر : ۸۲۴۵۸۴
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۰۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۳
رئیس جمهور‌ی در روز کارمند بصورت سرزده در جمع پرسنل عروجیان سازمان بهشت زهرا (س) حاضر شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
رئیسی، پس از ادای احترم به مقام شهدا و در روز کارمند با حضور سرزده در جمع پرسنل عروجیان سازمان بهشت زهرا (س) گفت: امروز در تاریخ ما روز کارمند نامیده شده است. به دلیل اینکه شهیدان رجایی و باهنر از کارمندان صدیق و فداکاری بودند که جان خود را در راه آرمان‌های خود فدا کردند. به نظرم بهترین جمعی که می‌شود به عنوان کارکنان نمونه و تلاشگر دولت از آنان تقدیر کرد و این روز را تبریک گفت، به شما پرسنل سازمان بهشت زهرا (س) است.
 
رئیس جمهور در هفته دولت امروز  پنج شنبه، ۴ شهریور ۱۴۰۰ پس از ادای احترم به مقام شهدا در گلزار شهدا و در روز کارمند با حضور سرزده در مجتمع عروجیان سازمان بهشت زهرا (س) در جمع پرسنل این سازمان تصریح کرد: کار‌هایی که پای سلامتی انسان مطرح می‌شود و باید در آن از جان خودت گذشته و به دیگران خدمات رسانی کنی از جمله کار‌های است که کمتر کسی داوطلب انجام آن می‌شود. کار شما کاری جهادی و تلاش برای رضای خداوند است. کاری که پرسنل سازمان بهشت زهرا (س) انجام می‌دهند تسکین دهنده است و بسیار برای آرامش دادن به مردم مهم است، در شرایطی که مردم مصیبت دیده اند شما از ابتدا در کنارشان هستید و به آنان یاری می‌رسانید و با آنان همدردی می‌کنید.

رئیسی افزود: در حال حاضر مردم مشکلات زیادی در مواجه با این بحران دارند. امروز پاسخ عملی به خواست مردم همین تصحیح و سهل کردن کار مردم است که شما در سازمان بهشت زهرا (س) و در این بحران به خوبی انجام می‌دهید.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۴.۵۹°    ۷.۷۹°