پاسخ قالیباف به نامه قدردانی رئیس جمهوری
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  يکشنبه 14 آذر 1400
کد خبر : ۸۲۴۵۹۵
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۰۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۳
رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به نامه قدردانی رئیس‌جمهوری از مجلس، گفت: همکاری قوای مقننه و مجریه، زمینه مناسبی برای حل مشکلات معیشتی، ثبات اقتصادی، کارآمدی و پیشرفت کشور به وجود می‌آورد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از مجلس، محمدباقر قالیباف در پاسخ به نامه رئیسی رییس جمهوری کشورمان، تعامل دو قوه را زمینه مناسبی برای حل مشکلات معیشتی، ثبات اقتصادی، کارآمدی و پیشرفت کشور عنوان کرد.

در نامه قالیباف به رئیسی آمده است: لازم می‌دانم از سوی خود و نمایندگان مجلس شورای اسلامی از نامه صمیمانه جنابعالی کمال تشکر را داشته باشم. همدلی و همکاری قوای مقننه و مجریه که نمونه آن در بررسی‌های کارشناسانه نمایندگان و تعامل وزرای پیشنهادی و مجموعه دولت و رای اعتماد حداکثری نمایندگان مجلس مشاهده شد، زمینه مناسبی برای حل مشکلات معیشتی، ثبات اقتصادی، کارآمدی و پیشرفت کشور را به وجود آورده است.

وی ادامه داد: مجلس در این مسیر با استفاده از ظرفیت‌های خود تلاش خواهد کرد دولت در رسیدن به اهداف مذکور و جلب رضایت مردم ایران موفق و کامیاب باشد. برای جنابعالی و همکاران در دولت سیزدهم آرزوی توفیق دارم.

 روز گذشته به دنبال رای اعتماد حداکثری نمایندگان مجلس به وزیران پیشنهادی دولت سیزدهم، رئیس جمهور در نامه‌ای از نمایندگان، کمیسیون‌ها، هیات رئیسه و رئیس مجلس شورای اسلامی قدردانی کرد.

در نامه رئیس‌جمهوری به رئیس مجلس شورای اسلامی آمده است: از حسن اعتماد شما به وزرای پیشنهادی اینجانب، صمیمانه سپاسگزارم. تلاش‌های مجدانه شما برای بررسی دقیق صلاحیت اعضای دولت، تحسین برانگیز است و «رای قوی» مجلس شورای اسلامی به «دولت مردمی»، انشالله سرآغاز همکاری‌های همدلانه دو قوه برای ساختن «ایران قوی» خواهد بود. سربلندی ایران عزیز و توفیق همه خدمتگزاران این مرز و بوم را از پیشگاه خداوند متعال خواستارم.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی پس از بررسی تقریبا دو هفته‌ای به گزینه‌های پیشنهادی برای تصدی ۱۹ وزارتخانه دولت سیزدهم، به ۱۸ وزیر رای اعتماد دادند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۸.۷۹°    ۹.۹۹°