بازداشت باند سرقت در قرچک
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  يکشنبه 28 شهريور 1400
کد خبر : ۸۲۴۶۰۷
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۰۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۶
فرمانده انتظامی شهرستان قرچک گفت: نیروی انتظامی در اقدامی نامحسوس موفق شد یک باند سرقت در قرچک ورامین را بازداشت و اموال مسروقه را به صاحبان آنها بازگرداند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
  سرهنگ مرادی افزود: همزمان با فصل گرم تابستان و نیاز شهروندان به وسایل سرمایشی، سارقین در قرچک اقدام به ربودن کابل‌های برق و مخابرات می‌کردند که منجر به قطعی برق و تلفن دربرخی مناطق این شهرستان می‌شد.
همچنین تعداد دیگری از سارقین اقدام به ربودن گوشی همراه شهروندان می‌کردند که به دست سبز پوشان نیروی انتظامی دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان قرچک گفت: یک باند ۱۴ نفره شامل سارقین و تعدادی مال خر که اقدام به ربودن کابل‌های برق و مخابرات و همچنین سرقت گوشی همراه شهروندان در این شهرستان می‌کردند در حین ارتکاب جرم ۱۲ نفر از آن‌ها دستگیر و ۲ نفر متواری شدند که در تعقیب پلیس هستند.
 
سرهنگ مرادی افزود: مقداری سیم و کابل و گوشی همراه و یک موتور سیکلت سرقتی و مقداری آلات و اقلام برنده، از این سارقین کشف شده و مابقی را به مال خران با قیمت ارزان فروختند که در حال بررسی است.
وی با بیان این که شهروندان درمعابر خلوت با گوشی همراه مکالمه نکنند گفت: همشهریان به ویژه بانوان در هنگام تردد از معابر، مراقب کیف و گوشی همراه خود باشند، زیرا سارقین در کمینند تا در فرصتی مناسب اقدام به ربودن وسایل آن‌ها نمایند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۱.۹۹°    ۲۱.۹۹°