رسیدگی به مطالبات مردم مهمترین برنامه وزارت کشور
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  دوشنبه 08 آذر 1400
کد خبر : ۸۲۴۶۱۷
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۰۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۱
وزیر کشور تاکید کرد: رسیدگی به مطالبات مردم مهمترین و اولویت دارترین برنامه وزارت کشور است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دکتر احمد وحیدی در بدو ورود به محل وزارت کشور در جمع خبرنگاران با بیان اینکه وزارت کشور با تمام ظرفیت‌های قانونی در جهت حل مشکلات مردم قدم برخواهد داشت؛ گفت: توجه به مطالبات مردم مهم‌ترین برنامه و رویکرد وزارت کشور است و امید دارم در این عرصه با همراهی سایر دستگاه‌ها بتوانیم اقدامات موثری انجام دهیم.
 
دکتر احمد وحیدی وزیر کشور افزود: خدا را شکر می‌کنم که این توفیق به من داده شد که بتوانم در این سنگر باشم امانت بزرگی است این امانت را طوری حفاظت کنیم که مورد رضایت خداوند باشد.

او با بیان اینکه در چارچوب‌های قانونی و ارزش‌های انقلابی با تمام توان در خدمت مردم خواهیم بود؛ تصریح کرد: در این شرایط بسیار مهم و حساس کشور عزیز و سربلند مان باید بتوانیم مطالبات مردم را به نحو موثری انجام دهیم.

وزیر کشور با بیان این که امروز قبل از هر چیزی رسیدگی به مطالبات مردمی در صدر توجهات قرار دارد؛ خاطر نشان کرد: درباره مشکلاتی که مردم دارند باید مسائل را دنبال کنیم یکی از مسائل هم کرونا است قرارگاه‌های عملیاتی کرونا در وزارت کشور جزء موضوعات اولیه ما خواهد بود.

وزیر کشور در بخش دیگری از صحبت هایش به دیگر دستورکار‌های مهم پیش رو اشاره کرد و گفت: مسائل مرتبط با وزارت کشور از جمله استانداران، فرمانداران، شهرداران و بخشداران برای چگونگی کمک به معیشت مردم و رفع مشکلات شان مورد توجه جدی قرار خواهد گرفت.


پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۰.۷۹°    ۱۳.۹۹°