واکسیناسیون کرونا هوشمند می شود
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  سه‌شنبه 06 مهر 1400
کد خبر : ۸۲۴۶۱۸
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۰۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۳
وزیر بهداشت اعلام کرد: واکسیناسیون را به صورت واکسیناسیون هوشمند پیش می‌بریم، به این معنی که بسیاری از خدمات از جمله گرفتن بلیت‌های مسافرتی با ارائه کارت واکسن انجام شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 دکتر بهرام عین اللهی در حاشیه بازدید از بیمارستان حضرت رسول (ص) افزود: برنامه واکسیناسیون را به صورتی انجام می‌دهیم که همان طوری که سرعت می‌گیرد، بسیاری از خدمات هم با کارت واکسن ارائه شود.

او تاکید کرد: این برنامه نوعی قرنطینه هوشمند اطلاق می‌شود. در عین حال برنامه‌های مختلفی داریم که ان شاءالله بتوانیم با کمک مردم و همراهی همه به سرعت انجام دهیم.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه در سیل و زلزله با همکاری و همدلی مردم بحران کنترل می‌شود، گفت: کرونا نیز با همدلی مردم و هماهنگی بخش‌های مختلف کنترل می‌شود با این تفاوت که ویروس دیدنی نیست، اما خسارات زیادی درصورت رعایت نکردن شیوه نامه‌های بهداشتی به وجود می‌آید.

او افزود: این بحران هم راه حل دارد که مهمترین آن واکسیناسیون است که ریاست جمهور هم شخصا پیگیر آن هستند که با افزایش واردات نیز تا دهه فجر سعی در اتمام واکسیناسیون داریم.

او واکسیناسیون را یکی از راه حل‌های مقابله با کرونا بیان کرد و گفت: با تاکیدات ریاست جمهوری و افزایش واکسیناسیون تا دهه فجر واکسیناسیون به اتمام می‌رسد.

دکتر عین اللهی در ادامه درباره راه‌های دیگر مقابله با کرونا گفت: ستاد اجرایی کرونا را قوی‌تر می‌کنیم و از متخصصان و برخی نمایندگان مجلس نیز بهره می‌بریم که حضور خواهند داشت و کمیته‌های اجرایی کرونا قوی‌تر می‌شود.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۶.۵۱°    ۲۶.۹۹°