بازدید وزیر بهداشت از بیمارستان امام رضا در مشهد
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  يکشنبه 02 آبان 1400
کد خبر : ۸۲۴۶۳۶
تاریخ انتشار : جمعه ۰۵ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۰
وزیر بهداشت که به مشهد رفته در بازدید از اورژانس بیمارستان امام رضا روند درمان و خدمات رسانی به بیماران مبتلا به کرونا را بررسی کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دکتر بهرام عین الهی در این بازدید که با همراهی رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد انجام شد با اطلاع از شرایط و تعداد بیماران بستری و سرپایی، از اقدامات انجام شده و تلاش‌های مدافعان سلامت در خراسان رضوی قدردانی کرد.

وزیر بهداشت همچنین با اشاره به حضور زائران بارگاه منور رضوی از مناطق مختلف کشور و جهان در مشهد گفت: سرانه‌های بهداشتی و درمانی کلانشهر مشهد مورد توجه قرار خواهد گرفت.

وی افزود: تقویت عدالت در سلامت و گسترش خدمات پیشگیری و بهداشتی از برنامه‌های دارای اولویت وزارت بهداشت محسوب می‌شود.

دکتر عین الهی با بیان اینکه بهداشت و پیشگیری از بیماری یکی از مهمترین راهکار‌ها در ارتقای سلامت جامعه به شمار می‌رود، ادامه داد: در این راستا، تقویت و تجهیز ساختار‌های بهداشتی، گسترش و تقویت خانه‌های بهداشت، نظام شبکه و توجه به برنامه پزشک خانواده از جمله برنامه‌هایی است که پیگیری خواهد شد.

وی تقویت نظام ارجاع و سلامت الکترونیک را از دیگر برنامه‌های وزارت بهداشت برشمرد و گفت: توجه و رسیدگی به مناطق کم برخوردار و محرومیت زدایی از مهمترین برنامه‌هایی است در وزارت بهداشت دنبال خواهد شد و امیدواریم با این برنامه‌ها بتوان از مشکلاتی که در حوزه درمان وجود دارد جلوگیری نمود.
 

وزیر بهداشت در سفر چند ساعته خود به مشهد مقدس پنجشنبه شب این شهر را به مقصد تهران ترک کرد.

دکتر عین اللهی پیش از سفر به مشهد از بیمارستان رسول اکرم و سایت کارآزمایی بالینی واکسن کوو پارس بازدید کرد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۸.۷۹°    ۱۳.۵۹°