پیام وزیر بهداشت به مناسبت روز داروساز
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  يکشنبه 04 مهر 1400
کد خبر : ۸۲۴۶۶۳
تاریخ انتشار : جمعه ۰۵ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۸
دکتر "بهرام عین اللهی"، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی روز داروساز به همه تلاشگران عرصه داروسازی تبریک گفت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

به نقل از وبدا، متن این پیام به شرح زیر است:

پنجم شهریور ماه زاد روز حکیم "محمدبن زکریای رازی"، فرصتی‌ است تا خدمات و تلاش تمامی داروسازان و تلاشگران عرصه تامین، توزیع و عرضه خدمات دارویی را ارج بنهیم.

اگرچه خدمات داروسازان مربوط به روز و مقطع زمانی مشخص نبوده و هر لحظه که نیازمندی در بستر بیماری خود، به نیت برخورداری از شفای الهی دارو دریافت می‌نماید دست مهربان داروسازانی را که در صنعت داروسازی، پیشخوان داروخانه‌ها و سایر بخش‌های تامین و تدارک دارو مشغول خدمت شبانه‌روزی می‌باشند، لمس می‌نماید، اما در دوران پاندمی کرونا تلاش و جهاد این قشر محترم بیش از پیش شایسته تقدیر است.

بازار ۹۹ درصدی تولید داخل، ارتقاء روزافزون داروی داخلی، توزیع یکپارچه داروی با کیفیت و قیمت یکسان و مناسب در سراسر کشور، تولید داروهای درمان کرونا در کمترین زمان در داخل و کاستن از وابستگی از واردات این داروها، تولید واکسن‌ کرونا با تمامی پلتفرم‌هایی که در دنیا مطرح است، افتخار انکارناپذیری به شمار می‌رود که از وجود لطف و تایید الهی بر زحمات و خدمات این قشر فرهیخته حکایت می‌نماید.

در پایان سلامتی و موفقیت‌های روزافزون جامعه ارجمند داروسازی کشور را در نیل به هدف بزرگ مرجعیت علمی و رفع نیازهای جامعه از خداوند متعال خواستارم.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۲.۵۹°    ۲۷.۹۹°