مقام سوم تیم سپاه در رشته «تهاجم دریابرد» مسابقات بین المللی نظامی روسیه
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  دوشنبه 05 مهر 1400
کد خبر : ۸۲۴۶۸۱
تاریخ انتشار : جمعه ۰۵ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۵
تیم تکاوران نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مسابقه (تهاجم دریابرد) از سری مسابقات بین المللی نظامی روسیه-۲۰۲۱ به مقام سوم دست پیدا کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

تیم تکاوران نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مسابقه (تهاجم دریابرد) از سری مسابقات بین المللی نظامی روسیه ۲۰۲۱ که در ولادی وستوک و با حضور ۶ تیم در سه مرحله خودروهای زرهی، میدان موانع و بقاء برگزار شذ، درمجموع سه مرحله، پس از تیم های روسیه و چین به مقام سوم دست پیدا کرد.

تیم ایران در میدان تیر با سلاح های کلاش، اس و دی و آرپیجی۷ بهترین نمره را کسب نمود.

سرهنگ محمد زوار رییس تیم های نظامیان ایران در بازی های ارتش - ۲۰۲۱ گفت: در هفتمین دور مسابقات نظامی روسیه ایران با ۱۲ تیم قدرتمند در این مسابقات شرکت کرده است.

وی خاطر نشان کرد: در سه رشته غواصی، اربابان سلاح و جام دریا هم جمهوری اسلامی ایران میزبان این مسابقات است.

سرهنگ زوار تصریح کرد: ایران در روسیه در سه رشته شرکت کرده و همچنین در رشته دریابردی در ولادی استوک روسیه حضور یافته است.

وی گفت: در بلاروس در رشته های ستاره قطبی و تک تیراندازی، در قزاقستان اربابان آتش و ادوات و پهپاد شرکت کرده ایم و در کشورهای قطر و صربستان هم در این مسابقات حضور داریم.

مسابقات بین المللی نظامی روسیه ۲۰۲۱ از یکم شهریور در ۳۴ رشته آغاز شد و به مدت دو هفته در کشور روسیه به عنوان میزبان اصلی و کشورهای ایران، چین، بلاروس، قزاقستان، صربستان، قطر، هند، الجزایر، ویتنام، ازبکستان و ارمنستان ادامه خواهد یافت.

روسیه میزبان ۱۶ مسابقه، بلاروس، چین و ایران سه مسابقه در قلمرو خود و دو مسابقه نیز در کشورهای ویتنام، قزاقستان، ازبکستان و مغولستان برگزار خواهد شد. الجزایر، ارمنستان، صربستان و قطر هر کدام یک مسابقه برگزار می کنند.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۸.۵۹°    ۲۴.۹۹°