با هم افزایی نیروهای مسلح سامانه های دفاعی ارتقاء می یابد
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  پنجشنبه 01 مهر 1400
کد خبر : ۸۲۴۸۴۹
تاریخ انتشار : يکشنبه ۰۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۵
رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح گفت: با هم افزایی همه ارگان‌های نیرو‌های مسلح، ستاد کل و بهره‌گیری از شرکت‌های دانش بنیان و دانشگاه‌ها شاهد ارتقای چشمگیر سامانه‌های دفاعی خواهیم بود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 سرلشکر محمد باقری در حاشیه مراسم تودیع و معارفه وزیر دفاع افزود: بحمدالله وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح در طی دوره‌های مسئولیتی گوناگون که وزرای محترم آمدند، رو به پیشرفت و ارتقاء بود و در ۴ سال گذشته هم امیر حاتمی تلاش فراوان و موثری انجام داد و پیشرفت‌های مناسبی در توان دفاعی کشور اتفاق افتاد.
 وی گفت: در دوره مسئولیت جدید هم امیر آشتیانی که سابقه درخشانی در مسئولیت‌های مختلف نظامی در ارتش و ستاد کل داشته است به طور قطع این مسیر را با موفقیت پیش خواهد برد.
 سرلشکر باقری افزود: برنامه جامع صنعت دفاعی آماده و در جریان است و ان شاء الله با هم افزایی که بین تمام ارگان‌های نیرو‌های مسلح، ستاد کل، ارتش، سپاه، نیروی انتظامی با وزارت دفاع و بهره‌گیری از شرکت‌های دانش بنیان و دانشگاه‌های کشور و جوانان دانشمند کشورمان وجود دارد؛ شاهد ارتقای چشمگیر سامانه‌های دفاعی خواهیم بود.
 سرلشکر باقری همچنین در سایر ابعاد ماموریتی وزارت دفاع، رسیدگی به بازنشستگان بخش لشکری و سایر ماموریت‌ها به طور کامل امیدوارم و آینده را روشن می‌بینم و دوره موفقی را در وزارت دفاع طی خواهیم کرد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۲.۷۹°    ۲۶.۹۹°